Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont dróg na terenie Gminy Czersk

Zamawiający Gmina Czersk (Czersk, Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Remont dróg na terenie Gminy Czersk”. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina CzerskCzersk, Pomorskie (powiat Chojnicki →)opublikowano 12 czerwca 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 761 443 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 3

    Zamówienie zostało udzielone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CZERSK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092351274

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 27

1.5.2.)Miejscowość

Czersk

1.5.3.)Kod pocztowy

89-650

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.5.7.)Numer telefonu

523954810

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad_miejski@czersk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/czersk

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/czersk

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont dróg na terenie Gminy Czersk

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7668b574-6bf8-4584-8600-ba6f4a10ba49

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00287309

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00026237/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.24 Remont dróg na terenie Gminy Czersk

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00256040

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.18.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

425927,99 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia.
Przedmiotem zamówienia jest: „Remont dróg na terenie Gminy Czersk”

Odcinek 1. Droga w m. Odry – ul. Strażacka.
Przedmiot zamówienia obejmuje remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej ul. Strażackiej w m. Odry tj.:
1. Remont cząstkowy naw. bitumicznej o gr. do 8 cm z wycięciem i wykuciem miejsc uszkodzonych wraz z skropieniem – 111,00 m2

UWAGA.
Dokładną lokalizację robót Zamawiający wskaże przy przekazaniu placu budowy.

Odcinek 2. Droga w m. Łąg - Kolonia.
Przedmiot zamówienia obejmuje remont nawierzchni drogi gminnej w m. Łąg Kolonia tj.:

1. Rozbiórka naw. bitumicznej o gr. 5 cm – 220,00 m2
2. Wykonanie koryta w gruncie kat. IV wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża - średnia grubość 35 cm (55x4,0) – 231,00 m2
3. Podbudowa z stabilizacji cementowej Rm 2,5 o grubości 15 cm wraz z profilowaniem i zagęszczeniem (55x4,0) – 231,00 m2
4. Podbudowa z KŁSM C90/3 o grubości 20 cm wraz z profilowaniem i zagęszczeniem - odcinek 55 m (55x4,2) – 231,00 m2
5. Oczyszczenie i skropienie emulsją - odcinek 55 m (55x4,0) – 220,00 m2
6. Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki AC11 S grub. 5 cm z transportem (wg KR 1-2 wg WT-2014) - odcinek 55 m (55x4,0) – 220,00 m2
7. Rozbiórka naw. bitumicznej o gr. 5 cm (wcinka na początku i na końcu odcinka 2*4*5) – 40,00 m2
8. Zabezpieczenie spękań nawierzchni bitumicznej siatką przeciw spękaniową wstępnie powlekanej bitumem – 50,00 m2
9. Remont cząstkowy naw. bitumicznej z wycięciem i wykuciem miejsc uszkodzonych wraz z skropieniem – 10,00 m2
10. Oczyszczenie i skropienie emulsją - odcinek 90 m ((50+40)x4,0) – 360,00 m2
11. Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki AC11 S grub. 5 cm z transportem (wg KR 1-2 wg WT-2014) - odcinek 90 m ((50+40)x4,0) – 360,00 m2
12. Mechaniczne ścięcie poboczy o gr. do 35 cm z profilowaniem i zagęszczeniem – 100,00 m2
UWAGA.
Dokładną lokalizację robót Zamawiający wskaże przy przekazaniu placu budowy.

Odcinek 3. Droga w m. Czersk – ul. Gen. Bema
Przedmiot zamówienia obejmuje remont nawierzchni ul. Gen. Bema w Czersku, tj.:

1. Rozbiórka naw. bitumicznej gr. 9 cm poprzez frezowanie z odwiezieniem urobku na odległość do 1 km – 1.705,50 m2
2. Profilowanie i zagęszczenie podbudowy z KŁSM wraz uzupełnieniem warstwą do 3 cm kruszywem łamanym C 90/3 – 1.705,50 m2
3. Oczyszczenie i skropienie emulsją (255*6,1)+(50*3) – 3.411,00 m2
4. Wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki AC16 W grub. 5 cm z transportem (wg KR 1-2 wg WT-2014) (255*6,1)+(50*3) – 1.705,50 m2
5. Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki AC11 S grub. 4 cm z transportem (wg KR 1-2 wg WT-2014) (255*6)+(50*3) – 1.680 m3
6. Mechaniczne ścięcie poboczy o gr. do 35 cm z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża – 390 m2
7. Wykonanie muld odwadniających o głębokości 40 cm i szer. 50 cm – 220 m
8. Wykonanie poboczy z destruktu asfaltowego o grubości 8 cm i szer. 1 m – 260 m2

UWAGA.
Dokładną lokalizację robót Zamawiający wskaże przy przekazaniu placu budowy.

II. Pozostałe informacje dla Wykonawcy.

1. Wykonawca przed rozpoczęciem prac opracuje projekt organizacji ruchu na czas prowadzenia robót, który zostanie zatwierdzony przez odpowiednie organy i zarządców dróg.
2. Wykonawca przed rozpoczęciem prac uzgodni z ZUK Sp. z o.o. w Czersku lokalizację studni
i zaworów sieci wod.-kan. i wykona regulację wysokości w stosunku do przyszłej nawierzchni jezdni, a po wykonaniu prac przedstawi Zamawiającemu protokół spisany z przedstawicielem ZUK Czersk potwierdzający prawidłowe wykonanie tej regulacji.
3. Przy robotach bitumicznych – przy styku nowej nawierzchni z istniejacą należy posmarować obcięte pionowe krawędzie nawierzchni asfaltem drogowym.
4. Destrukt asfaltowy z frezowania nawierzchni ul. Gen. Bema w Czersku należy przetransportować w miejsce wskazane przez Zamawiającego na odległość do 1 km.
5. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w specyfikacji technicznej wykonania
i odbioru robót oraz pomocniczo w przedmiarach robót stanowiących załączniki do SWZ.
6. O ile w opisie przedmiotu zamówienia, dokumentacji postępowania, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót, wyjaśnieniach do przetargu Zamawiający wskazuje nazwy producentów materiałów, urządzeń, wyrobów itp., oznacza to, że Wykonawca może przyjąć rozwiązania wskazane przez Zamawiającego lub równoważne. Wykonawca musi jednak wykazać, że zastosowane materiały, urządzenia itp. są równoważne. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
7. Wszystkie określenia i nazwy materiałów służą jedynie do określenia parametrów jakościowych użytych materiałów. Brak określenia szczególnych wymogów przez Zamawiającego
w przedmiocie standardu wykonania (jakości materiałów, sprzętu, urządzeń, itp.) oznacza, że Wykonawca wywiąże się ze swoich obowiązków, kiedy zachowa średni standard wykonania, po jego akceptacji przez Zamawiającego.
8. Zamawiający uzna, że oferta jest równoważna, jeżeli przedstawia przedmiot zamówienia
o właściwościach funkcjonalnych i jakościowych takich samych lub lepszych od tych, które zostały określone w SWZ, lecz oznaczonych innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. Przy czym istotne jest to, że produkt równoważny to produkt, który nie jest identyczny, tożsamy z produktem referencyjnym, ale posiada pewne, istotne dla Zamawiającego, zbliżone do produktu referencyjnego cechy i parametry.
9. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy:
1) czynności wykonywane przez operatorów związane z obsługą sprzętu do układania mas bitumicznych,
2) czynności wykonywane przez operatorów związane z obsługą sprzętu do wyrównania, wyprofilowania i uzupełnienia podbudowy,
3) ręczne roboty ziemne i ręczne roboty przy układaniu, wyrównaniu i wyprofilowaniu podbudowy.
Obowiązki Wykonawcy z tytułu spełnienia niniejszego wymogu określają Projektowane Warunki Umowy (PPU)

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (t. j. - Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.)
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych „zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.” Z uwagi na to, że cena najkorzystniejszej oferty tj. 519.552,00 zł brutto przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – 10.000,00 zł brutto, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie przepisów art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

519552,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

547423,39 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Czersk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czersk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.