Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
348 320 zł
Umowa zawarta
9 czerwca 2026
Okres realizacji
130 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Koszenie poboczy dróg powiatowych na terenie powiatu mławskiego

Zamawiający Powiat Mławski (Mława, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Koszenie poboczy dróg powiatowych na terenie powiatu mławskiego”, wybierając ofertę wykonawcy Zdzisław Balcer Usługi Koparko Ładowarki. Wartość umowy: 348 320 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat MławskiMława, Mazowieckie (powiat Mławski →)opublikowano 11 czerwca 2026
Wartość umowy
348 320 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,7 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 maja 2026

    Termin ofert: 27 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zdzisław Balcer Usługi Koparko Ładowarki (Mława).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 348 320,00 zł (umowę zawarto 9 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 130 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail