Unieważniono wszystkie części postępowania2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
0 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres gwarancji za wady40%Wydłużony okres gwarancji za wady30%Skrócony termin realizacji zamówienia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Adaptacja żłobka wraz z montażem i wyposażeniem placu zabaw w ramach zadania pn.: Utworzenie 48 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w formie Żłobka w Wąbrzeźnie – II postępowanie .

Zamawiający Gmina Miasto Wąbrzeźno (Wąbrzeźno, Kujawsko-Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Adaptacja żłobka wraz z montażem i wyposażeniem placu zabaw w ramach zadania pn.:…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Liczba ofert
0 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 2 części postępowania. Powód: W dniu 9 czerwca 2026 r. o godz. 12:00 upłynął termin, w jakim wykonawcy mogli składać oferty w przedmiotowym postępowaniu. Zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień…. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Wąbrzeźno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118780

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wolności 18

1.5.2.)Miejscowość

Wąbrzeźno

1.5.3.)Kod pocztowy

87-200

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.7.)Numer telefonu

56 6884500

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@wabrzezno.com, zp@wabrzezno.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.wabrzezno.com

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/wabrzezno/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Adaptacja żłobka wraz z montażem i wyposażeniem placu zabaw
w ramach zadania pn.: Utworzenie 48 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w formie Żłobka w Wąbrzeźnie – II postępowanie .

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4d5ccd8e-bdc6-4be8-af54-9f60ad086b63

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00284809

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038285/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Wyposażenie i adaptacja Żłobka w Wąbrzeźnie.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Na realizację zadania pozyskano dofinansowanie w ramach Programu Aktywny MALUCH 2022-2029.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00257892

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.6.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

1452802,42 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

1282016,73 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Adaptacja żłobka

Część I zamówienia obejmuje:
Roboty ogólnobudowlane polegać będą m.in. na:
- pokryciu posadzek płytkami w różnych rozmiarach, marmoleum oraz panelami podłogowymi wraz z montażem odbojników podłogowych i ściennych oraz listew podłogowych i cokolików przyściennych;
- pomalowanie ścian;
- wykończenie sufitów;
- montaż drzwi i kurtyny powietrznej o szerokości ok. 230 cm (zgodnej z szerokością drzwi głównych).
- wyposażenie meblowe oraz sanitarne zgodnie z opisem technicznym i załączonym przedmiarem.

Roboty z branży elektrycznej polegać będą m.in. na:
- montażu opraw oświetleniowych ,
- montażu osprzętu,
- wykonanie instalacji domofonowej,
- wykonanie instalacji monitoringu.

Roboty z branży sanitarnej polegać będą m.in. na:
- instalacji baterii zlewozmywakowych i natryskowych,
- montaż ustępów i pisuarów,
- instalacji wentylacji i klimatyzacji,
- instalacji sterowania ogrzewaniem.

Instalacja monitoringu
.
Projektowana instalacja telewizji dozorowej będzie monitorowała wybrane przestrzenie wewnątrz obiektu z użyciem kamer kopułowych oraz przyległy teren zewnętrzny z wykorzystaniem kamer tubowych montowanych na elewacji projektowanego budynku.
Przewiduje się ochronę obiektu objętego nadzorem wizyjnym z cyfrową rejestracją obrazu w podziale na: - Wewnętrzny monitoring obejmujący swym zakresem: ciągi komunikacyjne w budynku: korytarze, - Zewnętrzny monitoring obejmujący swym zakresem: o wejścia do budynku, o teren zewnętrzy wokół budynku oraz parking.
Instalacja CCTV będzie zrealizowana w technologii IP, w systemie modułowym umożliwiającym dowolne skalowanie, bazujące na architekturze klient-serwer. Zaplanowano możliwą integrację CCTV wraz systemem SSWiN opartą na architekturze IP, poprzez platformę integrującą, np. załączenie systemu alarmowego. Wycenić zgodnie z załączoną tabelą.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

4.5.5.)Wartość części

1068014,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia - Plac zabaw
Długość ogrodzenia należy przyjąć zgodnie z załączonym rys. PZT.D.03 w ilości: 19,32 m + 4,24 m + 5,25 m + 6,28 m + 18,51 m + 10,37 m.
Podbudowę placu zabaw należy wykonać zgodnie z rys. PZT.D.03, w następującym układzie warstw:
• warstwa syntetyczna – górna (docelowa),
• warstwa podkładowa/elastyczna (docelowa),
• warstwa wyrównawcza: gr. 5 cm – kliniec kamienny frakcji 0–4 mm,
• warstwa zasadnicza: gr. 15 cm – kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie frakcji 0–31,5 mm,
• warstwa odsączająca: gr. 12 cm – piasek gruby (wskaźnik różnoziarnistości > 5,0),
• warstwa odcinająca: geowłóknina separacyjna w obsypce z piasku drobnego (2+3 cm),
• podłoże gruntowe: wyprofilowane i zagęszczone (wskaźnik zagęszczenia I > 0,98 do głębokości 0,2 m).

Dopuszcza się zmianę materiału ogrodzenia placu zabaw na sztachetę kompozytową pod warunkiem, że ogrodzenie nie będzie zawierało elementów niebezpiecznych dla dzieci i osób postronnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

4.5.5.)Wartość części

214002,63 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W dniu 9 czerwca 2026 r. o godz. 12:00 upłynął termin, w jakim wykonawcy mogli składać oferty
w przedmiotowym postępowaniu. Zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 t.j.) dalej w skrócie Pzp, zamawiający podał, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 1 334 439,95 zł, w tym: Część I - 1 071 216,72 zł, Część II – 263 223,23 zł.
W wyznaczonym terminie do zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W dniu 9 czerwca 2026 r. o godz. 12:00 upłynął termin, w jakim wykonawcy mogli składać oferty
w przedmiotowym postępowaniu. Zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 t.j.) dalej w skrócie Pzp, zamawiający podał, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 1 334 439,95 zł, w tym: Część I - 1 071 216,72 zł, Część II – 263 223,23 zł.
W wyznaczonym terminie do zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Wąbrzeźno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wąbrzeźno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.