Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa środków czystości, myjek kąpielowych oraz środków do gruntownego czyszczenia i zabezpieczania posadzek pokrytych wykładzinami tarketowymi dla Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Zamawiający Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego (Radom, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa środków czystości, myjek kąpielowych oraz środków do gruntownego czyszczenia i…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000315086

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Lekarska 4

1.4.2.)Miejscowość

Radom

1.4.3.)Kod pocztowy

26-610

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.7.)Numer telefonu

483615283

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubl@szpital.radom.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://szpital.radom.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00283877

2.2.)Data ogłoszenia

2026-06-10

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00274828

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą

Część nr 1 - Środki czystości Po zmianie: Część nr 1 - Środki czystości Część nr 1 - Środki czystości

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.7.Dodatkowy kod CPV (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą

Środki do czyszczenia podłóg,Pasty i proszki czyszczące,Środki czyszczące i polerujące,Środki odtłuszczające Po zmianie: Produkty do pielęgnacji ciała,Środki do czyszczenia podłóg,Pasty i proszki czyszczące,Środki czyszczące i polerujące,Środki odtłuszczające

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą

Część nr 2 - Asortyment do toalety pacjentów Po zmianie: Część nr 2 - Asortyment do toalety pacjentów Część nr 2 - Asortyment do toalety pacjentów

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.7.Dodatkowy kod CPV (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą

Środki do czyszczenia podłóg,Pasty i proszki czyszczące,Środki czyszczące i polerujące,Środki odtłuszczające Po zmianie: Produkty do pielęgnacji ciała,Środki do czyszczenia podłóg,Pasty i proszki czyszczące,Środki czyszczące i polerujące,Środki odtłuszczające

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 3) Przed zmianą

Część nr 3 - Środki do gruntownego czyszczenia i zabezpieczenia posadzek Po zmianie: Część nr 3 - Środki do gruntownego czyszczenia i zabezpieczenia posadzek Część nr 3 - Środki do gruntownego czyszczenia i zabezpieczenia posadzek

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.7.Dodatkowy kod CPV (Część zamówienia nr 3) Przed zmianą

Środki do czyszczenia podłóg,Pasty i proszki czyszczące,Środki czyszczące i polerujące,Środki odtłuszczające Po zmianie: Produkty do pielęgnacji ciała,Środki do czyszczenia podłóg,Pasty i proszki czyszczące,Środki czyszczące i polerujące,Środki odtłuszczające

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-06-12 09:00 Po zmianie: 2026-06-17 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-06-12 09:30 Po zmianie: 2026-06-17 09:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-07-11 Po zmianie: 2026-07-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.