Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
279 608 zł
Umowa zawarta
9 czerwca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 279 608 zł – 542 724 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenów administrowanych przez Centrum Usług Komunalnych i Technicznych w Strzelinie

Zamawiający Centrum Usług Komunalnych i Technicznych w Strzelinie (Strzelin, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenów administrowanych przez Centrum Usług…”, wybierając ofertę wykonawcy KOMUS STRZELIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 279 608 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
279 608 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 maja 2026

    Termin ofert: 29 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 czerwca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KOMUS STRZELIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 279 608,04 zł (umowę zawarto 9 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 279 608,04 zł do 542 723,58 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

  • 5

    Zamówienie dotyczy usługi odbioru i zagospodarowania odpadów z terenów administrowanych przez Centrum Usług Komunalnych i Technicznych w Strzelinie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail