Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

naprawa poszycia dachowego i kominów ponad połacią dachową w budynku mieszkalnym przy ul. Żelaznej 81 w Warszawie.

Zamawiający "zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola M.st. Warszawy" (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „naprawa poszycia dachowego i kominów ponad połacią dachową w budynku mieszkalnym przy ul.…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000665840

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Józefa Bema 70

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

01-225

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

lwidulinski@zgnwola.waw.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarzadzanie na terenie Dzielnicy Wola m. st. Warszawy zasobami stanowiącymi własność i współwłasność Miasta Stołecznego Warszawy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00281592

2.2.)Data ogłoszenia

2026-06-09

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00273716

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.3.1.Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT) Przed zmianą

119642,08 Po zmianie: 187901,24

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VI - OFERTY

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
6.1.Liczba otrzymanych ofert lub wniosków Przed zmianą

1 Po zmianie: 6

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
6.1.3.Liczba otrzymanych ofert złożonych przez mikro, małych i średnich przedsiębiorców Przed zmianą

1 Po zmianie: 6

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
6.2.Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem Przed zmianą

169376,75 Po zmianie: 174600,24

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
6.3.Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem Przed zmianą

169376,75 Po zmianie: 281525,32

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
6.4.Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia Przed zmianą

169376,75 Po zmianie: 174600,24

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VII - WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
7.3.1.Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia Przed zmianą

"ARTBAU AUTOMATIC" sp. z o.o. Po zmianie: DACH-WALDI Waldemar Michałowski

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
7.3.4.Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - miejscowość Przed zmianą

Warszawa Po zmianie: Błonie - Wieś

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
7.3.2.Krajowy numer identyfikacyjny Przed zmianą

NIP: 1180057478 Po zmianie: NIP: 7991378535

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - UMOWA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Data zawarcia umowy Przed zmianą

2026-06-02 Po zmianie: 2026-06-03

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.2.Wartość umowy/umowy ramowej Przed zmianą

169376,75 Po zmianie: 174600,24

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Okres realizacji - dni Przed zmianą

120 Po zmianie: 80

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.