ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Wymiana bram garażowych w kompleksie koszarowym K-2972 Leszno.”

Zamawiający Wojskowy Zarząd Infrastruktury (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Wymiana bram garażowych w kompleksie koszarowym K-2972 Leszno”. Termin składania ofert minął 26 czerwca 2026, 09:00. Wadium: 15 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wojskowy Zarząd InfrastrukturyPoznań, Wielkopolskieopublikowano 9 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 299 916 zł
Wadium
15 000 zł
Termin składania ofert
26 czerwca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin wykonania całości zamówienia30%Udzielona gwarancja10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    09 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    24 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, termin wykonania całości zamówienia 30%, udzielona gwarancja 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wymiana bram garażowych w kompleksie koszarowym K-2972 Leszno.

  • 3

    RyzykoWadium: 15 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail