Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
59 200 zł
Umowa zawarta
8 czerwca 2026
Okres realizacji
do 31 października 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wiek ciągnika20%zgodność ciągnika z pojazdem egzaminacyjnym z zakresu ubiegania się o prawo jazdy kat. T w20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zorganizowanie i przeprowadzenie praktycznej części kursu prawa jazdy kat. T dla uczniów Technikum i słuchaczy KKZ w Chrobrzu

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w Chrobrzu (Chroberz, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Zorganizowanie i przeprowadzenie praktycznej części kursu prawa jazdy kat. T dla uczniów…”, wybierając ofertę wykonawcy Ośrodek Szkolenia Kierowców MILA Dariusz Papier. Wartość umowy: 59 200 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
59 200 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 maja 2026

    Termin ofert: 15 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 czerwca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ośrodek Szkolenia Kierowców MILA Dariusz Papier (Busko-Zdrój), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 59 200,00 zł (umowę zawarto 8 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2026 r..

  • 5

    Postępowanie dotyczyło organizacji praktycznej części kursu prawa jazdy kategorii T dla około 50 osób (uczniów Technikum i słuchaczy KKZ w Chrobrzu).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w Chrobrzu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291156386

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Parkowa 11

1.5.2.)Miejscowość

Chroberz

1.5.3.)Kod pocztowy

28-425

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.)Numer telefonu

413564003

1.5.8.)Numer faksu

413564024

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zsrchroberz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zsrchroberz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-611e176c-a3c2-4f73-8536-6ba0302c0a0a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zorganizowanie i przeprowadzenie praktycznej części kursu prawa jazdy kat. T dla uczniów Technikum i słuchaczy KKZ w Chrobrzu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-611e176c-a3c2-4f73-8536-6ba0302c0a0a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00280173

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00175779/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Zorganizowanie i przeprowadzenie praktycznej części kursu prawa jazdy kat.T dla około 50 osób

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00233593

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSCKR-2710/15/4P/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

80000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zorganizowanie i przeprowadzenie praktycznej części kursu prawa jazdy kat. T dla uczniów Technikum i słuchaczy KKZ w Chrobrzu - 37 osób z podziałem na etapy.
I etap 15 osób
II etap 22 osób

4.5.3.)Główny kod CPV

80411000-8 - Usługi szkół jazdy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ośrodek Szkolenia Kierowców MILA Dariusz Papier

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6551387512

7.3.3)Ulica

Bohaterów Warszawy 37

7.3.4)Miejscowość

Busko-Zdrój

7.3.5)Kod pocztowy

28-100

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w Chrobrzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chroberz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 59 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80411000-8 (Usługi szkół jazdy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ośrodek Szkolenia Kierowców MILA Dariusz Papier (Busko-Zdrój). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.