Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
418 815 zł
Umowa zawarta
26 maja 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości nauczania w Zespole Szkół Technicznych Nr 2 w Nowej Dębie

Zamawiający Powiat Tarnobrzeski (Tarnobrzeg, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn.: Poprawa jakości nauczania w…”, wybierając ofertę wykonawcy OBERON 3D QS Sp. z o.o. Wartość umowy: 418 815 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat TarnobrzeskiTarnobrzeg, Podkarpackieopublikowano 8 czerwca 2026
Wartość umowy
418 815 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy OBERON 3D QS Sp. z o.o. (Chełmno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 418 815,00 zł (umowę zawarto 26 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Tarnobrzeski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409070

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Maja 4

1.5.2.)Miejscowość

Tarnobrzeg

1.5.3.)Kod pocztowy

39-400

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

powiat@tarnobrzeski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tarnobrzeski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9d2471fe-a90a-4695-8a89-52f78754826d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości nauczania w Zespole Szkół Technicznych Nr 2 w Nowej Dębie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9d2471fe-a90a-4695-8a89-52f78754826d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00279632

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00091114/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
2.2.1 Dostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn

„Poprawa jakości nauczania w Zespole Szkół Technicznych Nr 2 w Nowej Dębie poprzez zakup doposażenia w kierunku Motoryzacji ..."

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027) Identyfikator funduszy UE: Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027) Identyfikator funduszy UE: FEPK.05.01-IZ.00-0025/23

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00209480

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IF.272.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu do pracowni pomiarowej i kontroli jakości, tj. współrzędnościowej maszyny pomiarowej – 1 szt. wraz z montażem
i uruchomieniem oraz przeprowadzeniem szkolenia z jego obsługi i oprogramowania

4.5.3.)Główny kod CPV

42000000-6 - Maszyny przemysłowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

418815,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

418815,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

418815,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OBERON 3D QS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6462988641

7.3.3)Ulica

Podwiesk 3B

7.3.4)Miejscowość

Chełmno

7.3.5)Kod pocztowy

86-200

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

418815,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Tarnobrzeski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnobrzeg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 418 815 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42000000-6 (Maszyny przemysłowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: OBERON 3D QS Sp. z o.o. (Chełmno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.