Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
715 560 zł
Umowa zawarta
18 maja 2026
Okres realizacji
65 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 715 560 zł – 1 371 625 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania robót40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Płockiej 8 wraz z montażem instalacji CO, CWU oraz PV i wymianą wod. – kan.”.

Zamawiający Administracja Zasobów Komunalnych (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Płockiej 8 wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy PIK-BUD. Wartość umowy: 715 560 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Administracja Zasobów KomunalnychWłocławek, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 8 czerwca 2026
Wartość umowy
715 560 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PIK-BUD (LUBRANIEC), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość wybranej oferty to 715 560,00 zł, co odpowiada dokładnie szacunkowi zamawiającego.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 715 560,00 zł do 1 371 625,49 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 65 dni.

  • 5

    Postępowanie dotyczy projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Administracja Zasobów Komunalnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 340888485

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ostrowska 30

1.5.2.)Miejscowość

Włocławek

1.5.3.)Kod pocztowy

87-800

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.7.)Numer telefonu

544144850

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@azk.wloclawek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.azk.wloclawek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a3b36797-727c-4b23-8798-8ac57e08ab6d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Płockiej 8 wraz z montażem instalacji CO, CWU oraz PV i wymianą wod. – kan.”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a3b36797-727c-4b23-8798-8ac57e08ab6d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00278936

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034079/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Termomodernizacja budynku ul. Płocka 8

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Płockiej 8 wraz z montażem instalacji CO, CWU oraz PV i wymianą wod. – kan.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00199052

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1328297,15 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa obejmuje: termomodernizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Płockiej 8 wraz z montażem instancji CO, CWU oraz PV i wymianą wod. – kan.

4.5.3.)Główny kod CPV

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien

45261320-3 - Kładzenie rynien

45261400-8 - Pokrywanie

45261410-1 - Izolowanie dachu

45261420-4 - Uszczelnianie dachu

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45261910-6 - Naprawa dachów

45261920-9 - Konserwacja dachów

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45262200-3 - Fundamentowanie i wiercenie studni wodnych

45262212-0 - Kopanie rowów

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262521-9 - Roboty murarskie w zakresie fasad

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45262690-4 - Remont starych budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych

45421112-2 - Instalowanie ram okiennych

45421120-1 - Instalowanie progów

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45442100-8 - Roboty malarskie

45442110-1 - Malowanie budynków

45442180-2 - Powtórne malowanie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

715560,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1371625,49 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

715560,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PIK-BUD

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8881635486

7.3.3)Ulica

POCZTOWA 21

7.3.4)Miejscowość

LUBRANIEC

7.3.5)Kod pocztowy

87-890

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

715560,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

65 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45261100-5Wykonywanie konstrukcji dachowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 532 387 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
481 071 zł4 037 752 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 556 681 zł
Źródło próbki
CPV 45261100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
481 071 zł
Mediana
1 532 387 zł
Górny kwartyl
4 037 752 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Administracja Zasobów Komunalnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Włocławek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 715 560 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45261100-5 (Wykonywanie konstrukcji dachowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PIK-BUD (LUBRANIEC). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.