Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
915 102 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1„Usługa leasingu pracowniczego dla Dolnośląskiego Centrum Sportu w Jakuszycach w zakresie pracowników sprzątających i obsługi obiektu
    Outworking S.A.· Poznań
    Wartość umowy
    436 822 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2„Usługa leasingu pracowniczego dla Dolnośląskiego Centrum Sportu w Jakuszycach w zakresie usług gastronomicznych."
    Wartość umowy
    478 279 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Usługa leasingu pracowniczego dla Dolnośląskiego Centrum Sportu w Jakuszycach - Zadania”

Zamawiający Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa leasingu pracowniczego dla Dolnośląskiego Centrum Sportu w Jakuszycach - Zadania”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 915 102 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A.Wrocław, Dolnośląskieopublikowano 8 czerwca 2026
Łączna wartość umów
915 102 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Outworking S.A. (część 1); Topping Work Europe sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 915 101,55 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie dotyczyło tylko jednej części zamówienia (Część 1), mimo że ogłoszenie wskazywało na możliwość podziału na odrębne postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOLNOŚLĄSKI PARK INNOWACJI I NAUKI SPÓŁKA AKCYJNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020795886

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 4

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

52-326

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dpin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dpin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/dpin

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Usługa leasingu pracowniczego dla Dolnośląskiego Centrum Sportu w Jakuszycach - Zadania”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ac9b2277-8959-42ee-bf55-4dda770f9985

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00278148

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00203542

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/TP/19/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

743985 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Usługa leasingu pracowniczego dla Dolnośląskiego Centrum Sportu w Jakuszycach w zakresie pracowników sprzątających i obsługi obiektu.

4.5.3.)Główny kod CPV

79620000-6 - Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych

4.5.5.)Wartość części

436822,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Usługa leasingu pracowniczego dla Dolnośląskiego Centrum Sportu w Jakuszycach w zakresie usług gastronomicznych."

4.5.3.)Główny kod CPV

79620000-6 - Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych

4.5.5.)Wartość części

478279,35 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

436822,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

478279,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

436822,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Outworking S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7931730153

7.3.3)Ulica

Langiewicza 2/10

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-502

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

436822,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

440844,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

519687,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

478279,35 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Topping Work Europe sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7831730153

7.3.3)Ulica

Łużycka 25A

7.3.4)Miejscowość

Zgorzelec

7.3.5)Kod pocztowy

59-900

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

478279,35 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79620000-6Usługi w zakresie pozyskiwania pers…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 915 102 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79620000-6 (Usługi w zakresie pozyskiwania personelu. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Outworking S.A. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.