Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
162 770 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 162 770 zł – 224 744 złodrzucone: 5wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji na roboty budowlane20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Wymiana WLZ i rozdzielni z rozbudową gniazd niskiego napięcia w budynku nr 7 ul. Bukowska 34 w Poznaniu"

Zamawiający 14 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana WLZ i rozdzielni z rozbudową gniazd niskiego napięcia w budynku nr 7 ul. Bukowska…”, wybierając ofertę wykonawcy JZR Robert Nowak. Wartość umowy: 162 770 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: 14 Wojskowy Oddział GospodarczyPoznań, Wielkopolskieopublikowano 8 czerwca 2026
Wartość umowy
162 770 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 kwietnia 2026

    Termin ofert: 29 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 czerwca 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie nie zostało podzielone na części ani nie unieważniono żadnego jego fragmentu.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JZR Robert Nowak (Oborniki), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 162 770,48 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 162 770,48 zł do 224 743,99 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

14 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 302067654

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bukowska 34

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-811

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.)Numer telefonu

261 574 802

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

14wog.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.14wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/14wog_wp

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Wymiana WLZ i rozdzielni z rozbudową gniazd niskiego napięcia w budynku nr 7 ul. Bukowska 34 w Poznaniu"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d7076cb8-a16a-424b-ba58-7af171cdb227

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00277601

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00100041/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Bud. Nr 7 Wymiana WLZ i rozdzielni z rozbudową gniazd niskiego napięcia, ul. Bukowska 34 Poznań

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00196725

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

10/z/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

114945,56 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem opracowania jest wykonanie konserwacji instalacji elektrycznej silnoprądowej w części budynku nr 7, przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu. . Zakres prac będzie obejmował

- wymiana rozdzielni w budynku, - wymiana wewnętrznych linii zasilających, - częściowa rozbudowa gniazd niskiego napięcia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót zawierają: Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), kosztorysy (ślepe) oraz wzór umowy – stanowiące załączniki do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

162770,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

224743,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

162770,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JZR Robert Nowak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7661871267

7.3.3)Ulica

Gen. H. Dąbrowskiego 33

7.3.4)Miejscowość

Oborniki

7.3.5)Kod pocztowy

64-600

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

162770,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektr…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
369 301 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
102 500 zł927 633 zł
Rozstęp międzykwartylowy
825 133 zł
Źródło próbki
CPV 45311· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
102 500 zł
Mediana
369 301 zł
Górny kwartyl
927 633 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

14 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 162 770 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45311200-2 (Roboty w zakresie instalacji elektrycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: JZR Robert Nowak (Oborniki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.