Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
479 700 zł
Umowa zawarta
19 maja 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 479 700 zł – 831 480 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe producenta wyznaczonego do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie usługi produkcji cyklu audycji telewizyjnej oraz jego emisji na antenie dostawcy audiowizualnych usług medialnych

Zamawiający Centrum Komunikacji Społecznej Lasów Państwowych (Sękocin Stary, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie usługi produkcji cyklu audycji telewizyjnej oraz jego emisji na antenie…”, wybierając ofertę wykonawcy Wizjer-Film Zofia Jasińska-Domańska. Wartość umowy: 479 700 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
479 700 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 kwietnia 2026

    Termin ofert: 13 kwietnia 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 czerwca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wizjer-Film Zofia Jasińska-Domańska (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 479 700,00 zł (umowę zawarto 19 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 479 700,00 zł do 831 480,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

  • 5

    Zamówienie nie zostało podzielone na części, a całość przyznano jednemu wykonawcy w trybie podstawowym.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ LASÓW PAŃSTWOWYCH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00011577200025

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Braci Leśnej 3 budynek F

1.5.2.)Miejscowość

Sękocin Stary

1.5.3.)Kod pocztowy

05-090

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.)Numer telefonu

221855353

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@cks.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.cks.lasy.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1278795

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie usługi produkcji cyklu audycji telewizyjnej oraz jego emisji na antenie dostawcy audiowizualnych usług medialnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cc6e7290-8f29-4cd3-a1b8-88ee7dfa3df3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00277360

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00184898

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

EIZ.270.2.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

390000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi produkcji cyklu audycji telewizyjnej oraz jego emisji na antenie dostawcy
audiowizualnych usług medialnych. Cykl audycji poświęconych tematyce szeroko rozumianej ochrony środowiska, z
naciskiem na zadania i rolę Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe. Prezentowane treści zostaną
ukierunkowane na edukację na temat Lasów Państwowych oraz trwale zrównoważonej i wielofunkcyjnej gospodarki leśnej
wśród społeczeństwa. Liczba odcinków: 26
Długość jednego odcinka: 13 minut. Emisja programu w co najmniej 10 regionalnych ośrodkach TVP.

4.5.3.)Główny kod CPV

92221000-6 - Usługi produkcji telewizyjnej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

479700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

831480,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

479700 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wizjer-Film Zofia Jasińska-Domańska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5251352199

7.3.3)Ulica

Kossaka 18 lok. 2

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-576

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

479700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92221000-6Usługi produkcji telewizyjnej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Komunikacji Społecznej Lasów Państwowych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sękocin Stary.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 479 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92221000-6 (Usługi produkcji telewizyjnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wizjer-Film Zofia Jasińska-Domańska (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.