Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
211 806 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%termin płatności licząc od daty doręczenia prawidłowo wystawionej faktury Zamawiającemu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa jednej sztuki kompletnego, fabrycznie nowego ciągnika rolniczego wraz z kompatybilnym osprzętem, tj.: pługiem, posypywarką oraz przyczepą z wywrotką, wraz z pakietem serwisowym...

Zamawiający Gmina Błonie (Błonie, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa jednej sztuki kompletnego, fabrycznie nowego ciągnika rolniczego wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy AGROSKŁAD Sp. z o.o. Wartość umowy: 211 806 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina BłonieBłonie, Mazowieckie (powiat Warszawski zachodni →)opublikowano 3 czerwca 2026
Wartość umowy
211 806 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie nie zostało unieważnione, a zamówienie przyznano w całości jednemu wykonawcy.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AGROSKŁAD Sp. z o.o. (Ujazd).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 211 806,00 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail