Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
57 000 zł
Umowa zawarta
3 czerwca 2026
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa oprogramowania dla Urzędu Gminy zwiększająca odporność na cyberataki wraz z wdrożeniem w ramach realizacji grantu pn. : Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Gmina Góra Świętej Małgorzaty (Góra Świętej Małgorzaty, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oprogramowania dla Urzędu Gminy zwiększająca odporność na cyberataki wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy 4NETIC Spółka z o.o. Wartość umowy: 57 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
57 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 maja 2026

    Termin ofert: 27 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono trzy oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z warunkami udziału (brak wymaganego doświadczenia we wdrożeniach dla sektora publicznego).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy 4NETIC Spółka z o.o. (Wilkasy), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 57 000,00 zł (umowę zawarto 3 czerwca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail