Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
TARMAK Sp. z o.o.· Ostrołękamikrofirma
Wartość umowy
292 368 zł
Umowa zawarta
4 maja 2026
Okres realizacji
400 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 292 368 zł – 305 655 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji technicznej i budowa kanalizacji deszczowej na osiedlu Świętych - etap I

Zamawiający Gmina Miejska Ciechanów (Ciechanów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji technicznej i budowa kanalizacji deszczowej na osiedlu Świętych…”, wybierając ofertę wykonawcy TARMAK Sp. z o.o. Wartość umowy: 292 368 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Miejska CiechanówCiechanów, Mazowieckie (powiat Ciechanowski →)opublikowano 2 czerwca 2026
Wartość umowy
292 368 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 lutego 2026

    Termin ofert: 6 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 czerwca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono dwie oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z wymaganiami formalnymi (braku podpisu na deklaracji spełnienia warunków udziału).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TARMAK Sp. z o.o. (Ostrołęka), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 292 367,56 zł (umowę zawarto 4 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 292 367,56 zł do 305 655,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 400 dni.

  • 6

    Postępowanie dotyczyło jednorazowego zamówienia na usługi projektowe i budowlane, bez podziału na części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIEJSKA CIECHANÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377824

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Jana Pawła II 6

1.5.2.)Miejscowość

Ciechanów

1.5.3.)Kod pocztowy

06-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@umciechanow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.umciechanow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae1b4b46-d58d-42a3-ace7-e28d1e7346df

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji technicznej i budowa kanalizacji deszczowej na osiedlu Świętych - etap I

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ae1b4b46-d58d-42a3-ace7-e28d1e7346df

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00273286

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00579651/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.1.2 Budowa oświetlenia w ulicach

św. Rodziny, św, Franciszka, św. Jadwigi

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00131017

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.271.1.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej budowy ulic na osiedlu Świętych. Dokumentacja obejmować będzie przebudowę ulic: Św. Marka, Św. Marii Magdaleny, Św. Stanisława Kostki, Św. Floriana, Św. Anny i Św. Franciszka na odcinku od ul. Harcerskiej do ul. Św. Anny.
Inwestycja realizowana będzie w podziale na zadania:
Zadanie nr 1 – Opracowanie dokumentacji technicznej budowy kanalizacji deszczowej w ul św. Franciszka, św. Marka i św. Floriana na odcinku od ul. Harcerskiej do zbiornika wodnego w miejskim parku Jeziorko
Zadanie nr 2 – Opracowanie dokumentacji technicznej na budowę oświetlenia ulic św. Floriana, św. Marka i św. Marii Magdaleny
Zadanie nr 3 – Opracowanie dokumentacji technicznej budowy ulic na osiedlu Świętych.
Termin wykonania zamówienia.
Zadanie nr 1 - 110 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
Zadanie nr 2 - 180 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
Zadanie nr 3 – 400 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

292367,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

305655 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

292367,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TARMAK Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

529622628

7.3.4)Miejscowość

Ostrołęka

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani
1)Bambit geodezja, ul. Żołnierzy Narwiku 8, 05-092 Łomianki - zakres

część geodezyjna zamówienia; 2) Kproline Cyprian Kowalczuk, ul. Żeligowskiego 28F, 05-123 Chotomów - zakres: branża elektroenergetyczna; 3) Teleprojekt Jarosław Szczodrowski, Bałdowo, ul. Miła 25, 83-110 Tczew – zakres: branża telekomunikacyjna; 4) Usługi Inwestycyjno-Projektowe Mariusz Wilkowski, 06-400 Ciechanów, ul. Marka Hłaski 16 – zakres: branża sanitarna.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

292367,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

400 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin realizacji :
Zadanie nr 1 - 110 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
Zadanie nr 2 - 180 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
Zadanie nr 3 – 400 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
226 571 zł
Próbka: 246 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
140 077 zł388 862 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 785 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
140 077 zł
Mediana
226 571 zł
Górny kwartyl
388 862 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Ciechanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ciechanów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 292 368 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TARMAK Sp. z o.o. (Ostrołęka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.