Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ REMONTU/PRZEBUDOWY PRZEPUSTU W MIEJSCOWOŚCI KIERWAŁD W RAMACH ZADANIA PN. „PRZEBUDOWA PRZEPUSTU W KIERWAŁDZIE”

Zamawiający Powiat Tczewski (Tczew, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ REMONTU/PRZEBUDOWY PRZEPUSTU W MIEJSCOWOŚCI KIERWAŁD W…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat TczewskiTczew, Pomorskie (powiat Tczewski →)opublikowano 2 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Tczewski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675267

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Piaskowa 2

1.4.2.)Miejscowość

Tczew

1.4.3.)Kod pocztowy

83-110

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@powiat.tczew.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.powiat.tczew.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4d912073-1a07-4003-919e-47eca3f60086

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00272936

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00465881

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ REMONTU/PRZEBUDOWY PRZEPUSTU W MIEJSCOWOŚCI KIERWAŁD W RAMACH ZADANIA PN. „PRZEBUDOWA PRZEPUSTU W KIERWAŁDZIE”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla jednostronnego remontu/przebudowy przepustu w Kierwałdzie, na rzece Jance, zlokalizowanego na terenie działki nr 136/1, obręb Kierwałd, gmina Morzeszczyn, w ramach zadania pn. „Przebudowa przepustu w Kierwałdzie”.
2. Zakres prac będzie obejmować m.in. remont/przebudowę ściany czołowej przepustu, demontaż i montaż bariery ochronnej, wymianę uszkodzonych rur przepustu na nowe, wykonanie ławy betonowej pod wymianę rur, humusowanie terenu z zasiewem trawy. Założenia projektowe nie mogą wpłynąć na naturalny przebieg koryta rzeki ani parametry hydrologiczne.
3. Do Wykonawcy dokumentacji projektowej będzie należała prawidłowa klasyfikacja zamierzenia budowlanego, a w konsekwencji konieczność uzyskania wymaganych przepisami prawa decyzji administracyjnych.
Ciąg dalszy opisu przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale 4 SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

150 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PRACOWNIA PROJEKTOWA MID SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 365198829

4.3.3.)Ulica

CZESŁAWA MIŁOSZA 17

4.3.4.)Miejscowość

GDAŃSK

4.3.5.)Kod pocztowy

80-126

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

70110 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00540707/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

70110 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Dokumentacja projektowa została złożona przez Wykonawcę 17.04.2026 r. Natomiast Protokół odbioru dokumentacji projektowej jest z datą 27.05.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Tczewski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tczew.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.