Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
157 440 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Organizacja wyjazdu i pobytu na koloniach/obozach letnich – dla 30 dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat z instytucjonalnej pieczy zastępczej Powiatu Nyskiego w formie 10 dniowych pobytów na turnusach kolonijnych na terenie Polski w 202
    Wartość umowy
    76 470 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Organizacja wyjazdu i pobytu na koloniach/obozach letnich – dla 30 dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat z instytucjonalnej pieczy zastępczej Powiatu Nyskiego w formie 10 dniowych pobytów na turnusach kolonijnych na terenie Polski w 202
    Wartość umowy
    80 970 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Liczba różnych ofert tematycznych wypoczynku do wyboru przez uczestników tj.: dzieci i mło20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Kreatywni” – Organizacja wyjazdu i pobytu na kolonie/obozy letnie w Polsce – dla 30 dzieci w formie 10 dniowych pobytów.

Zamawiający Centrum Placówek Opiekuńczo-wychowawczych w Nysie (Nysa, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „„Kreatywni” – Organizacja wyjazdu i pobytu na kolonie/obozy letnie w Polsce – dla 30…”, wybierając ofertę wykonawcy BPIT ALMATUR POZNAŃ SP. Z O.O. Łączna wartość umów: 157 440 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość umów
157 440 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 maja 2026

    Termin ofert: 11 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 czerwca 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: BPIT ALMATUR POZNAŃ SP. Z O.O. (część 1); BPIT ALMATUR POZNAN SP. Z O.O. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 157 440,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Zamówienie udzielono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail