„Przebudowa i rozbudowa obiektu mostowego JNI 35000229 w km 0+205 w ciągu drogi powiatowej nr 1612K Laskowa – Nagórze w miejscowości Laskowa wraz z przebudową jezdni i pobocza na dojazdach”.
Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej (Limanowa, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa i rozbudowa obiektu mostowego JNI 35000229 w km 0+205 w ciągu drogi…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
12 maja 2026
Termin ofert: 9 czerwca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
18 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
28 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
01 czerwca 2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
04 sierpnia 2026
11 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W LIMANOWEJ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 491898880 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Józefa Marka 9 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Limanowa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 34-600 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL218 - Nowosądecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 183375831 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@pzd.limanowa.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://pzd.limanowa.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00270631 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-06-01 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00239859 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa obiektu mostowego JNI 35000229 w km 0+205 w ciągu drogi powiatowej nr 1612K Laskowa – Nagórze w miejscowości Laskowa wraz z przebudową jezdni i pobocza na dojazdach. 2. Zamówienie obejmuje w szczególności następujący zakres prac: 1) Rozbiórka istniejącego mostu, 2) Wytyczenie nowego obiektu, 3) Wykonanie fundamentu palowego, 4) Wykonanie ramowego ustroju nośnego, 5) Wykonanie zasypki za podporami obiektu, 6) Wykonanie płyt przejściowych, 7) Wykonanie izolacji wodoszczelnej na płycie pomostu i płytach przejściowych, 8) Wykonanie żelbetowych kap chodnikowych, 9) Montaż desek gzymsowych, 10) Wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego elementów betonowych, 11) Wykonanie stożków nasypowych i korekta skarp na dojazdach, 12) Wykonanie rozbiórki konstrukcji dojazdów, 13) Wykonanie warstw podbudowy i nawierzchni na dojazdach do mostu, 14) Wykonanie nawierzchni na moście, 15) Wykonanie chodników i poboczy, 16) Montaż bariero-poręczy na moście oraz barier na dojazdach, 17) Wykonanie umocnienia skarp drogi i brzegów cieku z koszy siatkowo-kamiennych, 18) Wykonanie umocnienia dna potoku z narzutu kamiennego, 19) Wykonanie kanału technologicznego, 20) Wykonanie przełożenia kolidującej sieci teletechnicznej, 21) Wykonanie dokumentacji czasowej zmiany organizacji ruchu na czas realizacji zadania oraz opracowanie powykonawczej dokumentacji geodezyjnej w skali 1:500. 3. Szczegółowy zakres i sposób wykonania robót określony został w dokumentacji postępowania, w szczególności w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarze robót oraz projektowanych postanowieniach umowy - stanowiących załączniki do SWZ. 4. Zamawiający wymaga minimalnego okresu gwarancji na wykonane roboty w wysokości 36 miesięcy, liczonego od dnia odbioru końcowego. Okres gwarancji ponad minimalny okres stanowi kryterium oceny ofert na zasadach określonych w pkt 21.2 ppkt 2 SWZ. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa obiektu mostowego JNI 35000229 w km 0+205 w ciągu drogi powiatowej nr 1612K Laskowa – Nagórze w miejscowości Laskowa wraz z przebudową jezdni i pobocza na dojazdach. 2. Zamówienie obejmuje w szczególności następujący zakres prac: 1) Rozbiórka istniejącego mostu, 2) Wytyczenie nowego obiektu, 3) Wykonanie fundamentu palowego, 4) Wykonanie ramowego ustroju nośnego, 5) Wykonanie zasypki za podporami obiektu, 6) Wykonanie płyt przejściowych, 7) Wykonanie izolacji wodoszczelnej na płycie pomostu i płytach przejściowych, 8) Wykonanie żelbetowych kap chodnikowych, 9) Montaż desek gzymsowych, 10) Wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego elementów betonowych, 11) Wykonanie stożków nasypowych i korekta skarp na dojazdach, 12) Wykonanie rozbiórki konstrukcji dojazdów, 13) Wykonanie warstw podbudowy i nawierzchni na dojazdach do mostu, 14) Wykonanie nawierzchni na moście, 15) Wykonanie chodników i poboczy, 16) Montaż bariero-poręczy na moście oraz barier na dojazdach, 17) Wykonanie umocnienia skarp drogi i brzegów cieku z koszy siatkowo-kamiennych, 18) Wykonanie umocnienia dna potoku z narzutu kamiennego, 19) Wykonanie kanału technologicznego, 20) Wykonanie przełożenia kolidującej sieci teletechnicznej, 21) Wykonanie dokumentacji czasowej zmiany organizacji ruchu na czas realizacji zadania oraz opracowanie powykonawczej dokumentacji geodezyjnej w skali 1:500. 3. Szczegółowy zakres i sposób wykonania robót określony został w dokumentacji postępowania, w szczególności w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarze robót oraz projektowanych postanowieniach umowy - stanowiących załączniki do SWZ. 4. Zamawiający wymaga minimalnego okresu gwarancji na wykonane roboty w wysokości 36 miesięcy, liczonego od dnia odbioru końcowego. Okres gwarancji ponad minimalny okres stanowi kryterium oceny ofert na zasadach określonych w pkt 21.2 ppkt 2 SWZ. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-06-02 10:00 Po zmianie: 2026-06-09 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-06-02 10:30 Po zmianie: 2026-06-09 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-07-01 Po zmianie: 2026-07-08 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.