Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
598 899 zł
Umowa zawarta
29 maja 2026
Okres realizacji
126 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Kompatybilność z posiadanym przez użytkownika kombinezonem25%Wskaźnik wizualny przyłbicy10%Termin realizacji5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup ciężkiego kombinezonu pirotechnicznego dla Placówki Straży Granicznej w Łodzi do prowadzenia działań minersko - pirotechnicznych

Zamawiający Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup ciężkiego kombinezonu pirotechnicznego dla Placówki Straży Granicznej w Łodzi do…”, wybierając ofertę wykonawcy IBKOL Sp. z o. o. Wartość umowy: 598 899 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Łódzki Urząd Wojewódzki w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 1 czerwca 2026
Wartość umowy
598 899 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 kwietnia 2026

    Termin ofert: 27 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono dwie oferty, w tym jedna została odrzucona z powodu niezgodności z SIWZ (braku wymaganych deklaracji i certyfikatów).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy IBKOL Sp. z o. o. (Warszawa), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 598 899,30 zł (umowę zawarto 29 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 126 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail