Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
156 900 zł
Umowa zawarta
29 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 29 kwietnia 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena30%Cena oferty za podjęcie pojedynczej interwencji (brutto) (Kw)30%Czas reakcji na zgłoszenie potrzeby podjęcia interwencji (Cr)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług całodobowego podejmowania interwencji weterynaryjnych w zakresie zwierzyny łownej na terenie Gminy Miasta Gdyni

Zamawiający Gmina Miasta Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług całodobowego podejmowania interwencji weterynaryjnych w zakresie…”, wybierając ofertę wykonawcy WILDCARE Sp. z o. o. Wartość umowy: 156 900 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasta GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 28 maja 2026
Wartość umowy
156 900 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WILDCARE Sp. z o. o. (Reda), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 156 900,00 zł (umowę zawarto 29 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 kwietnia 2027 r..

  • 5

    Zamówienie udzielono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Gdyni

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675557

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-382

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@gdynia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.um.gdynia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-50cef908-6ca8-4c9d-8170-877d4ce6e962

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług całodobowego podejmowania interwencji weterynaryjnych w zakresie zwierzyny łownej na terenie Gminy Miasta Gdyni

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-50cef908-6ca8-4c9d-8170-877d4ce6e962

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00266092

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00044112/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.30 Opieka weterynaryjna

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00185822

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UI.271.1.15.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

145277,78 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi pn:.”Świadczenie usług całodobowego podejmowania interwencji weterynaryjnych w zakresie zwierzyny łownej na terenie Gminy Miasta Gdyni”.

4.5.3.)Główny kod CPV

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

156900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

156900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

156900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WILDCARE Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5882503590

7.3.4)Miejscowość

Reda

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

156900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-04-29

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

I. Informacja do punktów 6.2); 6.3), 6.4) i 8.2) ogłoszenia:
Wykonawca zaoferował w formularzu oferty następujące ceny:
1. Za pozostawanie w gotowości do realizacji zadań określonych w § 1 ust. 3 projektowanych postanowień umownych za 12 miesięcy świadczenia usługi: cenę brutto: 60 000,00 zł;
2. Za podjęcie pojedynczej interwencji obejmującej zadania określone w § 1 ust. 4 projektowanych postanowień umownych stawkę wynagrodzenia 850,00 zł brutto.

II. Informacja do punktu 8.3) ogłoszenia:
Zgodnie z zapisami § 2 ust.3 umowy, termin zakończenia umowy został określony w następujący sposób: 29.04.2027r. lub do wyczerpania limitu łącznego wynagrodzenia z tytułu wykonywania niniejszej umowy określonego w § 4 ust. 2 (tj. 156 900,00 zł brutto) - w zależności od tego, które wydarzenie nastąpi szybciej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85200000-1Usługi weterynaryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 156 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85200000-1 (Usługi weterynaryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WILDCARE Sp. z o. o. (Reda). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.