Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
222 959 zł
Umowa zawarta
28 maja 2026
Okres realizacji
do 28 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 222 959 zł – 401 933 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa istniejących utwardzeń na działce budowlanej nr 1905 na terenie ZSCKP w Sochaczewie

Zamawiający Powiat Sochaczewski (Sochaczew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa istniejących utwardzeń na działce budowlanej nr 1905 na terenie ZSCKP w…”, wybierając ofertę wykonawcy NAVARA Sp. z o.o. Wartość umowy: 222 959 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Powiat SochaczewskiSochaczew, Mazowieckie (powiat Sochaczewski →)opublikowano 28 maja 2026
Wartość umowy
222 959 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie nie zostało unieważnione, a zamówienie udzielono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NAVARA Sp. z o.o. (Słubice).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 222 959,03 zł (umowę zawarto 28 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 222 959,03 zł do 401 933,25 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Sochaczewski

1.3.)Oddział zamawiającego

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750147805

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piłsudskiego 65

1.5.2.)Miejscowość

Sochaczew

1.5.3.)Kod pocztowy

96-500

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL926 - Żyrardowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@powiatsochaczew.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sochaczew-powiat.bip.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

przetargi@powiatsochaczew.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa istniejących utwardzeń na działce budowlanej nr 1905 na terenie ZSCKP w Sochaczewie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ec026665-1698-4cc0-b314-c1b4abe253b0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00265664

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00028454/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Przebudowa istniejących utwardzeń na działce budowlanej nr 1905 na terenie ZSCKP w Sochaczewie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00197889

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IMPZ.272.04.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana starej nawierzchni na działce nr ew. 1905 na terenie
ZS CKP w Sochaczewie, utwardzenie terenu, wymiana obrzeży betonowych, ułożenie kostki brukowej betonowej o grubości 8 cm na powierzchni ok. 644 m2, a także wyznaczenie miejsc postojowych i wykonanie oznakowania terenu. Zamówienie obejmuje również sadzenie drzew i krzewów w miejsce starych przerośniętych żywopłotów. Obsługa terenu realizowana będzie przez istniejący zjazd z ul. Piłsudskiego oraz przez istniejącą drogę wewnętrzną. W obrębie inwestycji zaprojektowano zjazd do obsługi terenu sportowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

222959,03 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

401933,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

222959,03 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NAVARA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7743256427

7.3.4)Miejscowość

Słubice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

222959,03 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 187 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
331 228 zł1 605 997 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 770 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
331 228 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 605 997 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Sochaczewski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sochaczew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 222 959 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: NAVARA Sp. z o.o. (Słubice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.