Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
169 248 zł
Umowa zawarta
29 września 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 169 248 zł – 270 908 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi gminnej ulicy Powstańców Śląskich w Żędowicach

Zamawiający Gmina Zawadzkie (Zawadzkie, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi gminnej ulicy Powstańców Śląskich w Żędowicach”, wybierając ofertę wykonawcy VIANKO Sp. z o.o. Wartość umowy: 169 248 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina ZawadzkieZawadzkie, Opolskie (powiat Strzelecki →)opublikowano 28 maja 2026
Wartość umowy
169 248 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy VIANKO Sp. z o.o. (Zawadzkie), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 169 248,00 zł (umowę zawarto 29 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 169 248,00 zł do 270 907,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail