Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
183 600 zł
Umowa zawarta
22 maja 2026
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykaszanie pasa drogowego z ręcznym okoszeniem poręczy drogowych, znaków drogowych i drzew – dwa pokosy

Zamawiający Powiat Świecki (Świecie, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykaszanie pasa drogowego z ręcznym okoszeniem poręczy drogowych, znaków drogowych i…”, wybierając ofertę wykonawcy P&M Expert Service Paweł Trepkowski. Wartość umowy: 183 600 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat ŚwieckiŚwiecie, Kujawsko-Pomorskie (powiat Świecki →)opublikowano 28 maja 2026
Wartość umowy
183 600 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,7 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P&M Expert Service Paweł Trepkowski (Warlubie), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 183 600,00 zł (umowę zawarto 22 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

  • 5

    Zamówienie dotyczy dwóch pokosów pasa drogowego wraz z ręcznym okoszeniem elementów infrastruktury na terenie powiatu świeckiego.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail