ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Modernizacja i rozbudowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku

Zamawiający Gmina Miejska Przeworsk (Przeworsk, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Modernizacja i rozbudowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku”. Termin składania ofert minął 30 czerwca 2026, 09:00. Wadium: 50 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miejska PrzeworskPrzeworsk, Podkarpackie (powiat Przeworski →)opublikowano 28 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Wadium
50 000 zł
Termin składania ofert
30 czerwca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiot zamówienia obejmuje remont i modernizację Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku (działka ewid. 263/5) z wykonaniem robót rozbiórkowych, betonowych, izolacyjnych, tynkarskich, kładzenia wykładzin elastycznych i paneli podłogowych, stolarki budowlanej oraz malarskich, zgodnie z 8 szczegółowymi specyfikacjami technicznymi (SST) i kodami CPV 45111300-1, 45262300-4, 45320000-6, 45410000-4, 45432111-5, 45430000-0, 45421000-4, 45442100-8.

    Źródło: Specyfikacje techniczne STWiOR - załącznik nr 4 do SWZ
  • 2

    Zakreszakres prac wchodzi wykonanie warstw wyrównawczych (31,6 m² zaprawy cementowej) oraz izolacji cieplnych i przeciwdźwiękowych z płyt styropianowych EPS 200-036 o łącznej powierzchni 76,5 m² (warstwy 4–19 cm) na widowni, wraz z utylizacją i wywozem 12,313 m³ gruzu (transport do 1 km wliczony w cenę).

    Źródło: Przedmiar robót - załącznik nr 2 do SWZ
  • 3

    WarunkiWykonawca musi zapewnić kierownika budowy z uprawnieniami budowlanymi (min. do kierowania robotami w specjalności odpowiedniej do zakresu prac) oraz prowadzić dokumentację budowy, w tym dziennik budowy, rejestr obmiarów i protokoły odbiorów częściowych, zgodnie z przepisami prawa budowlanego i wymaganiami SST.

    Źródło: Specyfikacje techniczne STWiOR - załącznik nr 4 do SWZ
  • 4

    ZakresWymagania techniczne dla materiałów: okna muszą spełniać współczynnik przenikania ciepła U≤0,9 W/m²K, posadzki w pomieszczeniach publicznych muszą mieć klasę reakcji na ogień Bfl-s1, a wykładziny, klasę ścieralności T i wysokość 6-7 mm. Stolarka drzwiowa musi być wyposażona w samozamykacze, odbojniki i okucia antypaniczne. Budynek musi pozostać dostępny dla osób niepełnosprawnych bez zmian w układzie przestrzennym.

    Źródło: Dokumentacja techniczna - załącznik nr 3 do SWZ
  • 5

    ZakresDokumentacja projektowa zawiera rysunki techniczne (rzuty parteru/piętra w skali 1:100, przekrój, zestawienie stolarki) oraz informację BiOZ. Wykonawca musi uwzględnić istniejący układ konstrukcyjny (budynek murowany, 3-kondygnacyjny, dach płaski) i zachować niezmieniony wygląd elewacji.

    Źródło: Dokumentacja techniczna - załącznik nr 3 do SWZ
  • 6

    ZakresWykonawca musi zapewnić organizację robót w czynnym obiekcie: fizyczne oddzielenie i oznakowanie strefy budowy, zachowanie drożności ciągów komunikacyjnych i ewakuacyjnych, uzgadnianie z Zamawiającym każdej przerwy w dostępie do pomieszczeń oraz stosowanie zabezpieczeń przeciwpyłowych, akustycznych i minimalizujących hałas. W cenie oferty należy uwzględnić koszty etapowania, zabezpieczeń i ewentualnej pracy poza standardowymi godzinami MOK.

    Źródło: SWZ - wraz z pozostałymi edytowalnymi załacznikami
  • 7

    ZakresZakres robót nie obejmuje instalacji (elektrycznych, sanitarnych, wentylacyjnych) ani prac wpływających na środowisko, inwestycja nie zmienia parametrów emisji zanieczyszczeń, akustyki, odprowadzania ścieków ani zużycia wody. Nie przewiduje się również modernizacji systemów grzewczych, chłodniczych ani odnawialnych źródeł energii.

    Źródło: Dokumentacja techniczna - załącznik nr 3 do SWZ

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miejska Przeworsk

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900499

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jagiellońska 10

1.5.2.)Miejscowość

Przeworsk

1.5.3.)Kod pocztowy

37-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

info@przeworsk.um.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.przeworsk.um.gov.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja i rozbudowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c3121798-fa09-4247-8b0e-188eb1864616

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00265011

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00049342/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Rozbudowa i modernizacja Miejskiego Ośrodka Kultury im.O.Kolberga w Przeworsku

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

1) Zadanie dofinansowane jest w ramach programu „Rozwój infrastruktury kultury gmin MOF Jarosław – Przeworsk” nr. 06.01-IZ.00-0009/25 współfinansowanego z Europejskiego Funduszy Rozwoju regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.06 Rozwój zrównoważony terytorialnie” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c3121798-fa09-4247-8b0e-188eb1864616

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami przy pomocy poczty
elektronicznej email info@przeworsk.um.gov.pl lub
inwestycje@przeworsk.um.gov.pl- nie dotyczy składania ofert, oraz strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-c3121798-fa09-4247-8b0e-188eb1864616

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1) Komunikacja między Zamawiającym
a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, zwanej dalej Platformą.
2) Korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
5) Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu
„Wykonawca” na Platformie. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z
Platformy określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje
zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
6) Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do
komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” - w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i
udzielanie odpowiedzi., umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości.
7) Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta
„Wykonawcy” na Platformie oraz zalogowania się na Platformie. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do
zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na
Platformie.
8) Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być
zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu
sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji
elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. 2020 poz. 2452) oraz w rozporządzeniu
Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych
dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. 2020 poz. 2415).
9) Jeżeli dokumenty elektroniczne, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące
tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz.
U. z 2022 r. poz.1233) Wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio
oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”.
10) Za datę przekazania oferty, oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy podmiotowych środków dowodowych oraz
innych informacji, oświadczeń lub dokumentów, przekazywanych w postępowaniu, przyjmuje się datę ich przekazania na Platformę.
11) Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie
postępowania w zakładce „Komunikacja”.
12) Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy
plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
13) Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy oraz informacje dotyczące
specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy.
14) W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy -wsparcie technicznego dostępnego
pod numerem telefonu 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz na stronie https://ezamowienia.gov.pl w zakładce
„Zgłoś problem”.
15) Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej email info@przeworsk.um.gov.pl lub
inwestycje@przeworsk.um.gov.pl- nie dotyczy składania ofert.
16) korespondencja prowadzona jest w języku polskim

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

zgodnie z zapisami zawartymi w swz

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

zgodnie z zapisami zawartymi w swz

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

IIT.271.14.RB.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn

„Modernizacja i rozbudowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku” - zwanego w dalszej części MOK 1) Zadanie dofinansowane jest w ramach programu „Rozwój infrastruktury kultury gmin MOF Jarosław – Przeworsk” nr. 06.01-IZ.00-0009/25 współfinansowanego z Europejskiego Funduszy Rozwoju regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.06 Rozwój zrównoważony terytorialnie” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027. 2. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w załączonych do swz : 1) Przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 2 do swz 2) Dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 3 do swz 3) Specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót (STWiOR) stanowiących załącznik nr 4 do swz . 3. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację i remont budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, który w okresie realizacji robót pozostaje obiektem czynnym, z funkcjonowaniem stanowisk pracy.

4.2.6.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45262800-9 - Rozbudowa budynków

45262700-8 - Przebudowa budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy

1) nie podlegają wykluczeniu; 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu, określone przez zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu i SWZ. 2. Warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. ZAMAWIAJĄCY NIE STAWIA WARUNKU W TYM ZAKRESIE. 2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. ZAMAWIAJĄCY NIE STAWIA WARUNKU W TYM ZAKRESIE. 3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej. ZAMAWIAJĄCY NIE STAWIA WARUNKU W TYM ZAKRESIE. 4) Zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej, jeżeli wykaże, że: a) wykonał należycie nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej dwa zamówienia o wartości min. 3 000 000 zł brutto (trzy miliony złotych) każde w zakresie robót ogólnobudowlanych na obiekcie użyteczności publicznej. b) dysponuje minimum 1 osobą, posiadająca uprawnienia budowalne do kierowania robotami budowlanymi branży konstrukcyjno-budowlanej w rozumieniu przepisów ustawy Prawo budowlane (Dz.U.2024.725 t.j. z późn. zm ) w zakresie robót będących przedmiotem niniejszego zamówienia lub odpowiadające im uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. Osoba ta będzie pełniła funkcję Kierownika budowy. c) dysponuje minimum 1 osobą, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych w rozumieniu przepisów ustawy Prawo budowlane (Dz.U.2024.725 t.j. z późn. zm) w zakresie robót będących przedmiotem niniejszego zamówienia lub odpowiadające im uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. Osoba ta będzie pełniła funkcję Kierownika robót branży instalacyjnej. d) dysponuje minimum 1 osobą, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, w rozumieniu przepisów ustawy Prawo budowlane (Dz.U.2024.725 t.j. z późn. zm) w zakresie robót będących przedmiotem niniejszego zamówienia lub odpowiadające im uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. Osoba ta będzie pełniła funkcję Kierownika robót branży elektrycznej.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą wypełnione oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełniania warunków udziału – wg wzoru na załączniku SWZ

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty – w oparciu o załącznik do SWZ
2) Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami – w oparciu o załącznik do SWZ.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

1. Formularz ofertowy (Druk oferta)
2. Oświadczenia/e z art. 125 ust. 1(o spełnianiu warunku udziału i braku podstaw wykluczenia)
3. Kosztorys ofertowy potwierdzający wyliczenie ceny ofertowej brutto zawierający nośniki cenotwórcze, w tym zestawienie materiałów i sprzętu (brak dołączenia kosztorysu do oferty będzie powodował jej odrzucenie)
4. Dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy);
5. Zobowiązanie innego podmiotu (jeżeli dotyczy);
6. Dowód uiszczenia wadium.
7. Pozostałe dokumenty zgodnie z wymaganiami zawartymi w swz

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

1. Przystępując do niniejszego postępowania każdy Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości – 50 000,00 zł. (pięćdziesiąt tysięcy złotych).
2. Wadium można wnieść w formach przewidzianych w art. 97 ust. 7 ustawy Pzp.
3. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert.
4. Wadium w pieniądzu należy wnieść na konto Zamawiającego:
Bank Polski PKO S.A nr konta: 46 1020 4391 0000 6402 0215 1165
oznaczając tytuł przelewu:
Wadium do przetargu nr: IIT 271.14.RB.26 - „Modernizacja i rozbudowa MOK w Przeworsku”
5. W przypadku wadium wnoszonego w pieniądzu za termin wniesienia uznaje się chwilę uznania kwoty na rachunku Zamawiającego.
6. W przypadku wniesienia wadium w formie innej niż pieniądz – Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał dokumentu w postaci elektronicznej.
7. Niewniesienie wadium w terminie lub w sposób inny niż określony w SWZ skutkowało będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy.
8. Zamawiający dokonuje zwrotu wadium zgodnie z postanowieniami art. 98 ustawy Pzp.
9. Zamawiający zwraca wadium wniesione w pieniądzu wraz z odsetkami wynikającymi z umowy rachunku bankowego, na którym było ono przechowywane, pomniejszone o koszty prowadzenia rachunku bankowego oraz prowizji bankowej za przelew pieniędzy na rachunek bankowy wskazany przez Wykonawcę.
10. Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami w przypadkach określonych w art. 98 ustawy Pzp.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

zgodnie z zapisami zawartymi w SWZ

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia określa projekt umowy będący załącznikiem do SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-06-12 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Platforma pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-06-12 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-07-11

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 30.06.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Miejska Przeworsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przeworsk.
Tak. Wadium określono na 50 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.