Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
605 102 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa kopert foliowych (w 4 formatach). Szczegółowy zakres został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 2
    Wartość umowy
    68 111 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa kopert osuszających (w 4 rozmiarach). Szczegółowy zakres został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik n
    Wartość umowy
    39 276 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa pudełek kartonowych (w rozmiarach). Szczegółowy zakres został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr
    Wartość umowy
    242 709 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa opasek zaciskowych (w 2 rozmiarach). Szczegółowy zakres został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr
    Wartość umowy
    27 751 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa rękawów osuszających (w 2 rozmiarach). Szczegółowy zakres został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik
    Wartość umowy
    182 261 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa taśmy zabezpieczającej do zamykania rękawów foliowo – papierowych . Szczegółowy zakres został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w formularzu ofer
    Wartość umowy
    44 993 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy opakowań na ślady i dowody rzeczowe z przeznaczeniem dla jednostek miejskich i powiatowych Policji województwa wielkopolskiego

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy opakowań na ślady i dowody rzeczowe z przeznaczeniem dla jednostek…”, wybierając ofertę wykonawcy Orfix Polska sp. z o.o. sp. k. Łączna wartość umów: 605 102 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka PolicjiPoznań, Wielkopolskieopublikowano 27 maja 2026
Łączna wartość umów
605 102 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 kwietnia 2026

    Termin ofert: 13 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 maja 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 6 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Orfix Polska sp. z o.o. sp. k. za łącznie 605 102,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie prowadzone było w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 630703410

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Kochanowskiego 2A

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-844

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@po.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wielkopolska.policja.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1278295

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy opakowań na ślady i dowody rzeczowe z przeznaczeniem dla jednostek miejskich i powiatowych Policji województwa wielkopolskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a2a52b08-a934-4563-9e95-a70802ef2324

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00264080

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00128142/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Sukcesywne dostawy opakowań na ślady i dowody rzeczowe z przeznaczeniem dla jednostek miejskich i powiatowych Policji woj. wielkopolskiego.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00185442

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZP.2380.15.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

538346,02 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa kopert foliowych (w 4 formatach). Szczegółowy zakres został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w formularzu ofertowym,
stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

18938000-3 - Pojemniki tymczasowe

4.5.5.)Wartość części

60406,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa kopert osuszających (w 4 rozmiarach). Szczegółowy zakres został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w formularzu ofertowym,
stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

18938000-3 - Pojemniki tymczasowe

4.5.5.)Wartość części

35897,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa pudełek kartonowych (w rozmiarach). Szczegółowy zakres został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w formularzu ofertowym,
stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

18938000-3 - Pojemniki tymczasowe

4.5.5.)Wartość części

210521,95 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa opasek zaciskowych (w 2 rozmiarach). Szczegółowy zakres został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w formularzu ofertowym,
stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

18938000-3 - Pojemniki tymczasowe

4.5.5.)Wartość części

31570,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa rękawów osuszających (w 2 rozmiarach). Szczegółowy zakres został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w formularzu ofertowym,
stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

18938000-3 - Pojemniki tymczasowe

4.5.5.)Wartość części

156550,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa taśmy zabezpieczającej do zamykania rękawów foliowo – papierowych . Szczegółowy zakres został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

18938000-3 - Pojemniki tymczasowe

4.5.5.)Wartość części

43400,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

68111,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

68111,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

68111,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Orfix Polska sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

220258053

7.3.3)Ulica

Kartuska 462

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-298

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68111,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39276,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39276,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39276,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Orfix Polska sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

220258053

7.3.3)Ulica

Kartuska 462

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-298

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39276,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

242709,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

242709,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

242709,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Orfix Polska sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

220258053

7.3.3)Ulica

Kartuska 462

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-298

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

242709,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27750,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27750,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27750,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Orfix Polska sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

220258053

7.3.3)Ulica

Kartuska 462

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-298

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27750,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

182261,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

182261,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

182261,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Orfix Polska sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

220258053

7.3.3)Ulica

Kartuska 462

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-298

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

182261,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44993,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

44993,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44993,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Orfix Polska sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

220258053

7.3.3)Ulica

Kartuska 462

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-298

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44993,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 605 102 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18938000-3 (Pojemniki tymczasowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Orfix Polska sp. z o.o. sp. k. (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.