Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
266 436 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Drogi gminne i wewnętrzne zlokalizowane na terenie sołectwa: CHOCZNIA, KACZYNA
    Wartość umowy
    149 936 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Drogi gminne i wewnętrzne zlokalizowane na terenie sołectwa: BARWAŁD DOLNY, KLECZA DOLNA, KLECZA GÓRNA
    Wartość umowy
    116 501 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Wydłużenie okresu rękojmi10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Roboty budowlane w zakresie utrzymania bieżącego dróg gminnych wiejskich - bieżąca konserwacja dróg w sołectwach

Zamawiający Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach (Wadowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Roboty budowlane w zakresie utrzymania bieżącego dróg gminnych wiejskich - bieżąca…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 266 436 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
266 436 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 marca 2026

    Termin ofert: 1 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    27 maja 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Ochotnicza Straż Pożarna w Choczni (część 1); "BRUK SPEC PLUS" Przedsiębiorstwo Budowlane Piotr Gancarczyk (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 266 436,25 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie dotyczyło jednorazowego kontraktu (nie podzielono go na części) i zostało przeprowadzone w trybie podstawowym.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail