KWP w Rzeszowie - przebudowa budynków, ul. Dąbrowskiego 30
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „KWP w Rzeszowie - przebudowa budynków, ul. Dąbrowskiego 30”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 690316970 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Dąbrowskiego 30 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 35-036 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL823 - Rzeszowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 47 8212194 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 47 8212193 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia-publiczne@rz.policja.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.podkarpacka.policja.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Porządek i bezpieczeństwo publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00262175 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-05-26 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00245109 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | Zamawiający uzna, że Wykonawca spełni warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej jeżeli: a) wykonał należycie w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie: - co najmniej jedną robotę budowlaną o wartości nie mniejszej niż 900 000,00 zł brutto, polegającą na remoncie budynku/budynków obejmującym roboty budowlane, elektryczne, sanitarne, - co najmniej 2 roboty polegające na budowie lub przebudowie instalacji elektrycznych i teletechnicznych o wartości nie mniejszej niż 200 000,00 zł brutto każda, - co najmniej 2 roboty polegające na budowie lub przebudowie węzła C.O. o mocy każdego minimum 400 kW, b) będzie dysponował osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, to jest: - kierownikiem budowy – osoba ta musi posiadać uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz posiadać co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku wymagającym uprawnień; - kierownikiem robót branży elektrycznej – osoba ta musi posiadać uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń do kierowania robotami oraz posiadać co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku wymagającym uprawnień; − kierownikiem robót branży sanitarnej – osoba ta musi posiadać uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych (sanitarnych) bez ograniczeń do kierowania robotami oraz posiadać co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku wymagającym uprawnień. Po zmianie: Zamawiający uzna, że Wykonawca spełni warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej jeżeli: a) wykonał należycie w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie: - co najmniej jedną robotę budowlaną o wartości nie mniejszej niż 900 000,00 zł brutto, polegającą na remoncie budynku/budynków obejmującym roboty budowlane, elektryczne, sanitarne, - co najmniej 2 roboty polegające na budowie lub przebudowie instalacji elektrycznych i teletechnicznych o wartości nie mniejszej niż 200 000,00 zł brutto każda, - co najmniej 2 roboty polegające na budowie lub przebudowie węzła C.O. o mocy każdego minimum 200 kW, b) będzie dysponował osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, to jest: - kierownikiem budowy – osoba ta musi posiadać uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz posiadać co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku wymagającym uprawnień; - kierownikiem robót branży elektrycznej – osoba ta musi posiadać uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń do kierowania robotami oraz posiadać co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku wymagającym uprawnień; − kierownikiem robót branży sanitarnej – osoba ta musi posiadać uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych (sanitarnych) bez ograniczeń do kierowania robotami oraz posiadać co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku wymagającym uprawnień. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-06-01 11:00 Po zmianie: 2026-06-03 11:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-06-01 11:15 Po zmianie: 2026-06-03 11:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-06-30 Po zmianie: 2026-07-02 |
Informacje dodatkowe
29 maja 2026 r. o godzinie 08:00.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.