Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
143 935 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    76 735 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2jaja kurze świeże M (53g - 63g) - 100 000 szt
    Wartość umowy
    67 200 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy nabiału oraz jaj kurzych na potrzeby Zakładu Karnego w Barczewie

Zamawiający Zakład Karny w Barczewie (Barczewo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy nabiału oraz jaj kurzych na potrzeby Zakładu Karnego w Barczewie”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 143 935 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
143 935 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 kwietnia 2026

    Termin ofert: 21 kwietnia 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    26 maja 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono trzy oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z warunkami udziału w postępowaniu (braku wymaganych dokumentów).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA (część 1); F.H JAJ-POL Grzegorz Lasota (część 2).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 143 935,05 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Przetarg dotyczył jednorazowej dostawy nabiału i jaj kurzych w trybie podstawowym, bez podziału na części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail