Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 060 288 zł
Umowa zawarta
22 maja 2026
Okres realizacji
270 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 1 036 987 zł – 1 277 797 złodrzucone: 1
Wybrano ofertę droższą o 2,2% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ciągu pieszo-rowerowego w ul. Północnej na odc. od ul. Różanej do przejścia dla pieszych na wysokości piekarni Cymes w systemie zaprojektuj i wybuduj

Zamawiający Miasto Suwałki (Suwałki, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ciągu pieszo-rowerowego w ul. Północnej na odc. od ul. Różanej do przejścia dla…”, wybierając ofertę wykonawcy MEGA-KOP EMILIA JANKOWSKA. Wartość umowy: 1 060 288 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Miasto SuwałkiSuwałki, Podlaskieopublikowano 26 maja 2026
Wartość umowy
1 060 288 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono dwie oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z wymaganiami formalnymi (brak podpisu na oświadczeniu o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MEGA-KOP EMILIA JANKOWSKA (Suwałki), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 1 060 288,29 zł (umowę zawarto 22 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 1 036 986,90 zł do 1 277 796,57 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 270 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail