Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
57 307 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    25 698 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    31 609 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Powykonawczy audyt bezpieczeństwa

Zamawiający Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Powykonawczy audyt bezpieczeństwa”, wybierając ofertę wykonawcy ITRUST Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 57 307 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
57 307 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ITRUST Sp. z o.o. za łącznie 57 307,03 zł.

  • 3

    Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Wspierania Odporności.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141944750

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Poniatowskiego 26

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

2564003299

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ozp@szpital.siedlce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

szpital.siedlce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka z o.o.

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Powykonawczy audyt bezpieczeństwa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6af70a3a-4294-429b-b8bc-c33880581483

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00258651

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Wspierania Odporności

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00178228

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FZP.2810.54.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego audytu powykonawczego w zakresie cyberbezpieczeństwa w Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o., obejmującego w szczególności:
a) Weryfikację zgodności wdrożonych rozwiązań i procedur z obowiązującymi normami bezpieczeństwa informacji, w tym ISO/IEC 27001:2013, oraz przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych pacjentów i systemów medycznych;
b) Ocenę skuteczności wdrożonych mechanizmów ochrony infrastruktury IT, systemów medycznych oraz procesów zarządzania incydentami cyberbezpieczeństwa;
c) Identyfikację luk i ryzyk w obszarach kontroli dostępu, zarządzania użytkownikami, ochrony danych, monitoringu zdarzeń, kopii zapasowych oraz ciągłości działania kluczowych usług szpitalnych;
d) Weryfikację procedur ciągłości działania oraz przygotowanie rekomendacji do optymalizacji planów awaryjnych, w tym dla usług krytycznych, takich jak zarządzanie lekami, produktami leczniczymi i wyrobami medycznymi;
e) Sporządzenie raportu audytowego zawierającego ocenę stanu bezpieczeństwa, rekomendacje działań naprawczych oraz plan działań korygujących dla zwiększenia odporności na zagrożenia cybernetyczne.

Szczegółowy opis asortymentu wskazany w załączniku nr 2 – Oferta techniczna z podziałem na 2 pakiety w ramach jednego zadania, bez możliwości składania ofert częściowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

72810000-1 - Usługi audytu komputerowego

4.5.5.)Wartość części

36900,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego audytu powykonawczego w zakresie cyberbezpieczeństwa w Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o., obejmującego w szczególności:
a) Weryfikację zgodności wdrożonych rozwiązań i procedur z obowiązującymi normami bezpieczeństwa informacji, w tym ISO/IEC 27001:2013, oraz przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych pacjentów i systemów medycznych;
b) Ocenę skuteczności wdrożonych mechanizmów ochrony infrastruktury IT, systemów medycznych oraz procesów zarządzania incydentami cyberbezpieczeństwa;
c) Identyfikację luk i ryzyk w obszarach kontroli dostępu, zarządzania użytkownikami, ochrony danych, monitoringu zdarzeń, kopii zapasowych oraz ciągłości działania kluczowych usług szpitalnych;
d) Weryfikację procedur ciągłości działania oraz przygotowanie rekomendacji do optymalizacji planów awaryjnych, w tym dla usług krytycznych, takich jak zarządzanie lekami, produktami leczniczymi i wyrobami medycznymi;
e) Sporządzenie raportu audytowego zawierającego ocenę stanu bezpieczeństwa, rekomendacje działań naprawczych oraz plan działań korygujących dla zwiększenia odporności na zagrożenia cybernetyczne.

Szczegółowy opis asortymentu wskazany w załączniku nr 2 – Oferta techniczna z podziałem na 2 pakiety w ramach jednego zadania, bez możliwości składania ofert częściowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

72810000-1 - Usługi audytu komputerowego

4.5.5.)Wartość części

49200,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25698,22 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25698,22 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25698,22 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ITRUST Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010712208

7.3.3)Ulica

Poznańska 37

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-689

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25698,22 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31608,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31608,81 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31608,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ITRUST Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010712208

7.3.3)Ulica

Poznańska 37

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-689

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31608,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72810000-1Usługi audytu komputerowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →