Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych sprzętu medycznego oraz innych urządzeń dla potrzeb CPiT w Bystrej
Zamawiający Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej (Bystra, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych sprzętu medycznego oraz innych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
23 wpisów- Ogłoszenie
01 kwietnia 2025
Termin ofert: 14 kwietnia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
08 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
16 maja 2025
2 oferty17 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
25 maja 2026
- Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000640923 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | J. Fałata 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Bystra |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 43-360 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL225 - Bielski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 334991810 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@szpitalbystra.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szpitalbystra.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-220f4856-1a53-4357-b287-b7c664b3892a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00258579 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-05-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00170461 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych sprzętu medycznego oraz innych urządzeń dla potrzeb CPiT w Bystrej |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji aparatury i sprzętu medycznego oraz innych urządzeń wymagających okresowego przeglądu technicznego znajdującego się w siedzibie Zamawiającego . |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji aparatury i sprzętu medycznego oraz innych urządzeń wymagających okresowego przeglądu technicznego znajdującego się w siedzibie Zamawiającego . |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji aparatury i sprzętu medycznego oraz innych urządzeń wymagających okresowego przeglądu technicznego znajdującego się w siedzibie Zamawiającego . |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji aparatury i sprzętu medycznego oraz innych urządzeń wymagających okresowego przeglądu technicznego znajdującego się w siedzibie Zamawiającego . |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji aparatury i sprzętu medycznego oraz innych urządzeń wymagających okresowego przeglądu technicznego znajdującego się w siedzibie Zamawiającego . |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji aparatury i sprzętu medycznego oraz innych urządzeń wymagających okresowego przeglądu technicznego znajdującego się w siedzibie Zamawiającego . |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-05-02 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | AB Electronics Adam Bieniek |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8691685038 |
| 4.3.3.) | Ulica | Słoneczna 24A |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Niepołomice |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 32-005 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 4060,80 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00234292/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-01 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 4060,80 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Informacje dodatkowe
- nr 6 Aparat EKG 270,00 zł brutto
- nr 9 Kardiomonitor 648,00 zł brutto
- nr 14 Rejestratory 702,00 zł brutto
- nr 21 System do badań wysiłkowych 540,00 zł brutto
- nr 30 Pulsoksymetry 604,80 zł brutto
- nr 34 Przenośny monitor pacjenta 1296,00 zł brutto
Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy wyniosła 4 060.80 zł brutto
Wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowania umowy w zakresie Pakietu nr 6 Aparat EKG..270,00 zł brutto
Pakietu nr 9 Kardiomonitory 648,00 zł brutto
Pakietu nr 14 Rejestratory 702,00 zł brutto
Pakietu nr 21 System do badań wysiłkowych 540,00 zł brutto
Pakietu nr 30 Pulsoksymetry 604,80 zł brutto
Pakietu nr 34 Przenośny monitor pacjenta 1 296,00 zł brutto
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →