Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
75 030 zł
Umowa zawarta
20 maja 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 58 000 zł – 75 030 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 29% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Scenariusz realizacji akcji edukacyjnej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii edukacyjnej dla Miasta Józefów w 2026 roku w ramach projektu „Mazowsze bez smogu”

Zamawiający Miasto Józefów (Józefów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii edukacyjnej dla Miasta Józefów w 2026 roku w…”, wybierając ofertę wykonawcy Dźwignia Handlu Sp. z o.o. Wartość umowy: 75 030 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miasto JózefówJózefów, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 25 maja 2026
Wartość umowy
75 030 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 marca 2026

    Termin ofert: 23 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 maja 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dźwignia Handlu Sp. z o.o. (Kraków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 75 030,00 zł (umowę zawarto 20 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 58 000,00 zł do 75 030,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail