Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
83 736 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków OSP
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ubezpieczenia komunikacyjne
    Generali Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna· Warszawa
    Wartość umowy
    83 736 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Warunki ubezpieczenia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY BRZESZCZE ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

Zamawiający Gmina Brzeszcze (Brzeszcze, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY BRZESZCZE ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 83 736 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina BrzeszczeBrzeszcze, Małopolskie (powiat Oświęcimski →)opublikowano 25 maja 2026
Łączna wartość umów
83 736 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA BRZESZCZE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 356305070

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościelna 4

1.5.2.)Miejscowość

Brzeszcze

1.5.3.)Kod pocztowy

32-620

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@brzeszcze.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.brzeszcze.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY BRZESZCZE ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8165dd31-4a07-481f-b187-fdf2bda72ab2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00258247

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00149842

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SWZ NR 4312/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków OSP

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.5.)Wartość części

18000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ubezpieczenia komunikacyjne

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.5.)Wartość części

120000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

cena jedynej złożonej w postępowaniu oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

83736 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

98334 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

83736 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

016029008

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

83736 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Brzeszcze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzeszcze.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 83 736 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Generali Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.