Remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych - zamówienie podobne
Zamawiający Dzielnica Włochy Miasta Stołecznego Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych - zamówienie podobne”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Wynik: wybrano wykonawcę
24 września 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
25 maja 2026
- Wykonanie umowy
29 lipca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 01525966300179 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Al. Krakowska 257 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 02-133 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | wlochy.wzp@um.warszawa.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://wlochy.um.warszawa.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00258113 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-05-25 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wyniku postępowania |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00440376 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 2.8. | Numer planu postępowań w BZP Przed zmianą | 2025/BZP 00028792/08/P Po zmianie: 2025/BZP 00028792/10/P |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 3.1.1. | Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki Przed zmianą | Zamówienie udzielane na podstawie z art. 305 pkt 1, w związku z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. W 2025 r. zostało przeprowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji postępowanie TPBN.1.2025, w wyniku którego udzielono firmie ANAT Witold Pociejewski zamówienia na: remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych na terenie Dzielnicy Włochy w rejonie na płn-zach od Al. Jerozolimskich. W ogłoszeniu o zamówieniu nr 2025/BZP 00091204/01 z dnia 5.02.2025 r. przewidziano możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych do prac ujętych w zamówieniu podstawowym, do wartości 264.227,00 zł netto. Zakres przedmiotowy zamówienia podstawowego oraz zamówienia polegającego na powtórzeniu robót budowlanych są podobne. Wartość zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowalnych została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego. Po zmianie: Zamówienie udzielane na podstawie z art. 305 pkt 1, w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. W 2025 r. zostało przeprowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji postępowanie TPBN.1.2025, w wyniku którego udzielono firmie ANAT Witold Pociejewski zamówienia na: remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych na terenie Dzielnicy Włochy w rejonie na płn-zach od Al. Jerozolimskich. W ogłoszeniu o zamówieniu nr 2025/BZP 00091204/01 z dnia 5.02.2025 r. przewidziano możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych do prac ujętych w zamówieniu podstawowym, do wartości 264.227,00 zł netto. Zakres przedmiotowy zamówienia podstawowego oraz zamówienia polegającego na powtórzeniu robót budowlanych są podobne. Wartość zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowalnych została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.