ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy ul. Trepczyka w Pępowie

Zamawiający Gmina Żukowo (Żukowo, Pomorskie) prowadził postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy ul. Trepczyka w Pępowie”. Termin składania ofert minął 8 czerwca 2026, 09:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŻukowoŻukowo, Pomorskie (powiat Kartuski →)opublikowano 22 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
8 czerwca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Doświadczenie projektanta branży drogowej40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy ul. Trepczyka w Pępowie, obejmujące usługi inżynieryjne w zakresie projektowania (CPV 71320000-7), sporządzanie map (CPV 71354000-4) oraz badanie gruntu (CPV 45111250-5).

  • 2

    KryteriaWadium nie jest wymagane, a kryteria oceny ofert obejmują głównie cenę (waga 60%) oraz jakość i terminowość realizacji (waga 40%).

  • 3

    WarunkiWymagane jest doświadczenie wykonawcy w realizacji podobnych projektów drogowych oraz posiadanie zespołu z odpowiednimi kwalifikacjami (np. geodeci, inżynierowie drogownictwa).

  • 4

    ZakresOferty częściowe nie są dozwolone, a postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy. Zamówienie nie jest współfinansowane ze środków UE.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail