Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zakup sprzętu medycznego V w ramach projektu „Modernizacja potencjału WSP im. JP II w Krośnie warunkiem podniesienia standardów i efektywności leczenia onkologicznego” w ramach KPO i Zwiększenia Odp.

Zamawiający Wojewódzki Szpital Podkarpacki Im.jana Pawła Ii w Krośnie (Krosno, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup sprzętu medycznego V w ramach projektu Modernizacja potencjału WSP im. JP II w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI SZPITAL PODKARPACKI IM.JANA PAWŁA II W KROŚNIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308620

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Korczyńska 57

1.4.2.)Miejscowość

Krosno

1.4.3.)Kod pocztowy

38-400

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.7.)Numer telefonu

+48134378227

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

bstanisz@krosno.med.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krosno.med.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00257262

2.2.)Data ogłoszenia

2026-05-22

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00246366

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.6.Główny kod CPV (Część zamówienia nr 5) Przed zmianą

Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała Po zmianie: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.7.Dodatkowy kod CPV (Część zamówienia nr 5) Przed zmianą

Urządzenia medyczne Po zmianie: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące,Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała,Maszyny przemysłowe

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-05-25 10:00 Po zmianie: 2026-05-26 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-05-25 10:15 Po zmianie: 2026-05-26 10:15

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-06-23 Po zmianie: 2026-06-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Podkarpacki Im.jana Pawła Ii w Krośnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krosno.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.