Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
245 631 zł
Umowa zawarta
22 maja 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 245 631 zł – 381 300 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz STWIORB dla zadania inwestycyjnego: Rozbudowa drogi powiatowej nr 3338W Jabłonica - Smagów - Pawłów od km 5+975 do km 9+475

Zamawiający Powiat Przysuski (Przysucha, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz STWIORB dla zadania…”, wybierając ofertę wykonawcy Via Ambra Sebastian Grabiński. Wartość umowy: 245 631 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat PrzysuskiPrzysucha, Mazowieckie (powiat Przysuski →)opublikowano 22 maja 2026
Wartość umowy
245 631 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 kwietnia 2026

    Termin ofert: 7 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 maja 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: postępowanie prowadzone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 Pzp), brak unieważnień.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Via Ambra Sebastian Grabiński (Warszawa), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 245 631,00 zł (umowę zawarto 22 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 245 631,00 zł do 381 300,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail