Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
180 416 zł
Umowa zawarta
21 maja 2026
Okres realizacji
198 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków wraz z gleboznawczą klasyfikacją zmienionych użytków gruntowych dla obrębu ewidencyjnego Rżyska

Zamawiający Powiat Wołomiński (Wołomin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja ewidencji gruntów i budynków wraz z gleboznawczą klasyfikacją zmienionych…”, wybierając ofertę wykonawcy P.H.U. Marian Brzostowski. Wartość umowy: 180 416 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat WołomińskiWołomin, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 21 maja 2026
Wartość umowy
180 416 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: brak unieważnień, ofert wykluczonych lub pakietów; postępowanie prowadzone w trybie podstawowym

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.H.U. Marian Brzostowski (Łomża).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 180 416,40 zł (umowę zawarto 21 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 198 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT WOŁOMIŃSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269344

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Prądzyńskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Wołomin

1.5.3.)Kod pocztowy

05-200

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@powiat-wolominski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat-wolominski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków wraz z gleboznawczą klasyfikacją zmienionych użytków gruntowych dla obrębu ewidencyjnego Rżyska

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-937a3b47-352c-406a-9253-76f1d32e8629

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00255313

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00042125/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.16 Modernizacja ewidencji gruntów dla obrębów Rżyska w gminie Radzymin

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00206931

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.272.46.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków wraz z gleboznawczą klasyfikacją zmienionych użytków gruntowych dla obrębu ewidencyjnego Rżyska – 143409_5.0016 w jednostce ewidencyjnej Radzymin – obszar wiejski

4.5.3.)Główny kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

180416,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

180416,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

180416,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U. Marian Brzostowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7181050808

7.3.4)Miejscowość

Łomża

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Usługi Geodezyjne Krzysztof Dmochowski

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

180416,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

198 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71300000-1Usługi inżynieryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Wołomiński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wołomin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 180 416 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71300000-1 (Usługi inżynieryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.H.U. Marian Brzostowski (Łomża). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.