Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
19 872 zł
Umowa zawarta
24 kwietnia 2026
Okres realizacji
42 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Zamówienia zielone10%Okres gwarancji30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa urządzeń medycznych do Kliniki Ginekologii

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa urządzeń medycznych do Kliniki Ginekologii”, wybierając ofertę wykonawcy GIN-MEDICAL Sp. z o. o. Wartość umowy: 19 872 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 21 maja 2026
Wartość umowy
19 872 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,7 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie realizowane w ramach KPO, unieważnień brak, pakiet niepodzielny.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GIN-MEDICAL Sp. z o. o. (Kraków), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 19 872,00 zł (umowę zawarto 24 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 42 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail