Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
SMS sp. z o.o.· Góra Kalwariaśrednia firma
Wartość umowy
258 851 zł
Umowa zawarta
8 maja 2026
Okres realizacji
84 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowy okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup sterylizatora parowego z wyposażeniem dla Szpitala Ogólnego w Kolnie

Zamawiający Szpital Ogólny w Kolnie (Kolno, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup sterylizatora parowego z wyposażeniem dla Szpitala Ogólnego w Kolnie”, wybierając ofertę wykonawcy SMS sp. z o.o.,. Wartość umowy: 258 851 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Szpital Ogólny w KolnieKolno, Podlaskie (powiat Kolneński →)opublikowano 21 maja 2026
Wartość umowy
258 851 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,7 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SMS sp. z o.o. (Góra Kalwaria), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 258 850,67 zł (umowę zawarto 8 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 84 dni.

  • 5

    Specyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy Pzp), bez części/pakietów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Ogólny w Kolnie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450667610

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wojska Polskiego 69

1.5.2.)Miejscowość

Kolno

1.5.3.)Kod pocztowy

18-500

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

86 273 93 30

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpitalkolno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalkolno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d4430c3e-799a-4847-ac54-a79a66f43b15

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup sterylizatora parowego z wyposażeniem dla Szpitala Ogólnego w Kolnie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d4430c3e-799a-4847-ac54-a79a66f43b15

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00254615

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034188/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup sterylizatora

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00181674

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Sz.O./ZP/03/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem jest zakup sterylizatora parowego z wyposażeniem dla Szpitala Ogólnego w Kolnie, w ilości i asortymencie określonym w Załączniku Nr 2 do SWZ.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne wraz z formularzem asortymentowo – cenowym. Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ - wzór umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

33191000-5 - Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

258850,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

258850,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

258850,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SMS sp. z o.o.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

000401012

7.3.3)Ulica

ul. Norberta Adamowicza 8,

7.3.4)Miejscowość

Góra Kalwaria,

7.3.5)Kod pocztowy

05-530

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

258850,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

84 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin realizacji zamówienia: do 84 dni od daty zawarcia umowy, nie później jednak niż do dnia 31.07.2026r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33191000-5Urządzenia sterylizujące, dezynfekc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Ogólny w Kolnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kolno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 258 851 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33191000-5 (Urządzenia sterylizujące. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SMS sp. z o.o., (Góra Kalwaria,). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.