Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywny zakup kruszywa łamanego

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Busko-Zdrój, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywny zakup kruszywa łamanego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 260248572

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Łagiewnicka 25

1.4.2.)Miejscowość

Busko-Zdrój

1.4.3.)Kod pocztowy

28-100

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.)Numer telefonu

413782477

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mpgkbusko.pl / zamowienia@mpgkbusko.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mpgkbusko.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-39f4c2f9-3f23-44ef-96f4-bfc7a78d70d0

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00254169

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-05-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00118596

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywny zakup kruszywa łamanego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup kruszywa łamanego dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku – Zdroju.

3.9.)Główny kod CPV

14212200-2 - Kruszywo

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Spółdzielnia Pracy "Kopaliny Mineralne"

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6570389280

4.3.3.)Ulica

Paderewskiego 31

4.3.4.)Miejscowość

Kielce

4.3.5.)Kod pocztowy

25-004

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

305655 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00161531/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

212684,91 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

14212200-2Kruszywo
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
174 150 zł455 301 zł
Rozstęp międzykwartylowy
281 151 zł
Źródło próbki
CPV 14212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
174 150 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
455 301 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Busko-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 14212200-2 (Kruszywo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.