Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 154 970 zł
Umowa zawarta
14 maja 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 1 154 970 zł – 2 178 000 złodrzucone: 3
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji jakości na całość wykonanego przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie instalacji klimatyzacji w budynku Inspektoratu ZUS w Piotrkowie Trybunalskim

Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Tomaszowie Mazowieckim (Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie instalacji klimatyzacji w budynku Inspektoratu ZUS w Piotrkowie Trybunalskim”, wybierając ofertę wykonawcy LOREM IPSUM NORBERT PERLIŃSKI. Wartość umowy: 1 154 970 zł. Złożono 10 ofert.

Wartość umowy
1 154 970 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 marca 2026

    Termin ofert: 10 kwietnia 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 maja 2026

    10 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie podzielone na 3 pakiety (klimatyzacja, instalacje sanitarne, elektryczne), brak unieważnień, oferta wykluczona dotyczyła nieprawidłowego certyfikatu ISO

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LOREM IPSUM NORBERT PERLIŃSKI (Warszawa), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 1 154 970,00 zł (umowę zawarto 14 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 1 154 970,00 zł do 2 178 000,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail