Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
600 000 zł
Umowa zawarta
13 maja 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Dobrowolne wydłużenie gwarancji powyżej 1 roku20%Czas reakcji w sytuacjach awaryjnych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont dróg asfaltowych

Zamawiający gmina Śrem (Śrem, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont dróg asfaltowych”, wybierając ofertę wykonawcy CYNK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 600 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: gmina ŚremŚrem, Wielkopolskie (powiat Śremski →)opublikowano 20 maja 2026
Wartość umowy
600 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: brak unieważnień, oferta odrzucona z powodu niekompletnej dokumentacji formalnej.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CYNK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Sosnowiec), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 600 000,00 zł (umowę zawarto 13 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail