Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
263 835 zł
Umowa zawarta
12 maja 2026
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej rewitalizacji terenów nadwiślańskich w mieście Zakroczym

Zamawiający Gmina Zakroczym (Zakroczym, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej rewitalizacji terenów nadwiślańskich…”, wybierając ofertę wykonawcy KĘPKA ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU Jarosław Kępka. Wartość umowy: 263 835 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina ZakroczymZakroczym, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 19 maja 2026
Wartość umowy
263 835 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: brak unieważnień, jeden pakiet, wszystkie oferty spełniły minimalne wymagania formalne

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KĘPKA ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU Jarosław Kępka (Warszawa), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 263 835,00 zł (umowę zawarto 12 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail