Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE STAN-LUB LUBOMIR BUJAŁA

Wartość umowy
321 681 zł
Umowa zawarta
4 listopada 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 321 681 zł – 398 604 złodrzucone: 5
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Ratoszyn Pierwszy położonej na odcinku dł. 0,600.

Zamawiający Gmina Chodel (Chodel, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Ratoszyn Pierwszy położonej na odcinku dł. 0,600”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe STAN-LUB spółka cywilna Lubomir Bujała, Stanisław Maliborski. Wartość umowy: 321 681 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina ChodelChodel, Lubelskie (powiat Opolski →)opublikowano 19 maja 2026
Wartość umowy
321 681 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 września 2025

    Termin ofert: 18 września 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 maja 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe STAN-LUB spółka cywilna Lubomir Bujała, Stanisław Maliborski (BEŁŻYCE), wspólnie z: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE STAN-LUB LUBOMIR BUJAŁA.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 321 680,65 zł (umowę zawarto 4 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 321 680,65 zł do 398 603,84 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

  • 5

    Specyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy PZP), bez części/pakietów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail