Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość wybranych ofert
776 601 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Wykonanie dokumentacji projektowej i budowa oświetlenia na ul. Sosnowej. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia dla każdej części określa w szczególności dokumentacja zawarta w załączniku nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    134 868 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Wykonanie dokumentacji projektowej i budowa oświetlenia na ul. Akacjowej. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia dla każdej części określa w szczególności dokumentacja zawarta w załączniku nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    253 035 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Wykonanie dokumentacji projektowej i budowa oświetlenia Drodze Łowickiej. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia dla każdej części określa w szczególności dokumentacja zawarta w załączniku nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    211 517 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Wykonanie dokumentacji projektowej i budowa oświetlenia na ulicach: Wczasowa, Wilsona, Droga Kurpiowska. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia dla każdej części określa w szczególności dokumentacja zawarta w załączniku nr 4 do SWZ
    Cena wybranej oferty
    177 182 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
24 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji projektowej i budowa oświetlenia drogowego na terenie Grudziądza w ramach zadania pn. Budowa i modernizacja oświetlenia drogowego w granicach administracyjnych miasta.

Zamawiający Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowej i budowa oświetlenia drogowego na terenie Grudziądza w…”, wybierając ofertę wykonawcy MAH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Łączna wartość ofert: 776 601 zł. Złożono 24 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg Miejskich w GrudziądzuGrudziądz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 19 maja 2026
Łączna wartość ofert
776 601 zł
Liczba ofert
24 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 kwietnia 2026

    Termin ofert: 16 kwietnia 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 maja 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: brak unieważnień, pakiet jednolity, realizacja w terminie 6 miesięcy.

  • 2

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 3

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma MAH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością za łącznie 776 600,88 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 24 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail