Remont instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego budynkach Zakładu Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej w podziale na części
Zamawiający Zakład Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej (Korczowa, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego budynkach Zakładu Obsługi…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 363 988 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4928, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Roboty budowlane (CPV 45)
- woj. Podkarpackie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZAKŁAD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH W KORCZOWEJ |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Dział Administracji i Eksploatacji |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 180635492 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | N/N |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Korczowa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 37-552 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL822 - Przemyski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | korczowa@zopgkor.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://zopgkor.bip.gov.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c6f6a9ee-8ec8-4606-96cb-587d92f1ca8d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00249578 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-05-19 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego budynkach Zakładu Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej w podziale na części |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr I - Remont instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w Budynku Weterynarii zlokalizowanym na drogowym przejściu granicznym w Korczowej. Szczegółowy zakres robót znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ - STWiORB, Załączniku nr 10 do SWZ - Przedmiar robót oraz Załączniku nr 11 do SWZ - Projekt techniczny. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie 31321000-2 - Linie energetyczne 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego 45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego 45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych 45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-04-23 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 28 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | MICROCONTROL ELEKTRONIKA I AUTOMATYKA Piotr Łuczyszyn |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7922220558 |
| 4.3.3.) | Ulica | Chotyniec 103/14 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Chotyniec |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 37-552 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 115527,92 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00214477/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 115527,92 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).