Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
356 700 zł
Umowa zawarta
18 maja 2026
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób wskazanych do wykonania pracy20%Czas realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie ekspertyz przyrodniczych w ramach projektu 'Rozbudowa monitoringu gatunków zwierząt w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska – w podziale na części"

Zamawiający Główny Inspektorat Ochrony Środowiska (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Opracowanie ekspertyz przyrodniczych w ramach projektu 'Rozbudowa monitoringu gatunków…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 356 700 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Główny Inspektorat Ochrony ŚrodowiskaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 maja 2026
Wartość umowy
356 700 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRIBIO Sp. z o.o. (Gdynia), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 356 700,00 zł (umowę zawarto 18 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

  • 5

    Specyfika: Umowa realizowana w ramach programu FEnIKS, finansowanego z Funduszu Spójności UE

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000861593

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chmielna 132/134

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-805

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@gios.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gov.pl/gios

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia-gios.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie ekspertyz przyrodniczych w ramach projektu 'Rozbudowa monitoringu gatunków zwierząt w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska – w podziale na części"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-75ceae73-ce83-4c4a-8107-9e24d8b684f7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00249420

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko (FEnIKS) na lata 2021-2027, w ramach priorytetu: FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00123125

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DAG-WZP.26.1.9.2026.MR

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

322333,33 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – bezkręgowce.

4.5.3.)Główny kod CPV

90711500-9 - Monitoring środowiska naturalnego inny niż dotyczący branży budowlanej

4.5.5.)Wartość części

57000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – nietoperze.

4.5.3.)Główny kod CPV

90711500-9 - Monitoring środowiska naturalnego inny niż dotyczący branży budowlanej

4.5.5.)Wartość części

165333,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III – pozostałe kręgowce.

4.5.3.)Główny kod CPV

90711500-9 - Monitoring środowiska naturalnego inny niż dotyczący branży budowlanej

4.5.5.)Wartość części

100000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 2

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

356700 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

356700 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

356700 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRIBIO Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

386519214

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

356700 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90711500-9Monitoring środowiska naturalnego i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 386 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
127 424 zł747 967 zł
Rozstęp międzykwartylowy
620 544 zł
Źródło próbki
CPV 90711500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
127 424 zł
Mediana
382 386 zł
Górny kwartyl
747 967 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 356 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90711500-9 (Monitoring środowiska naturalnego inny niż dotyczący branży budowlanej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TRIBIO Sp. z o.o. (Gdynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.