Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
270 600 zł
Umowa zawarta
28 kwietnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 270 600 zł – 458 790 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie budowy drogi gminnej łączącej ul. K.K. Baczyńskiego w Wieliszewie z ul. Długą w Michałowie Reginowie

Zamawiający Gmina Wieliszew (Wieliszew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie budowy drogi…”, wybierając ofertę wykonawcy MATPROJEKT Mateusz Jurczyk. Wartość umowy: 270 600 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina WieliszewWieliszew, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 18 maja 2026
Wartość umowy
270 600 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 marca 2026

    Termin ofert: 8 kwietnia 2026 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 maja 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym, brak unieważnień lub wykluczeń ofert.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MATPROJEKT Mateusz Jurczyk (Komornica).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 270 600,00 zł (umowę zawarto 28 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 270 600,00 zł do 458 790,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail